Çocuklar için ÇABA’ ladılar

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sezen Aksu ve 3 Adam, ÇABA Derneği’nin 10. yılı gecesinde çocuklar için ilk kez aynı sahneyi paylaştı

 

ÇABA Derneği, 10. yılında Sezen Aksu ve 3 Adam’ın sahneye çıktığı ÇABA Show’la yardımseverlerle buluştu. Fahir Atakoğlu ve orkestrası eşliğinde yapılan Sezen Aksu konseri ve 3 Adam’ın stand-up gösterisinden oluşan ÇABA Show, Lütfi Kırdar’da sergilendi.

 

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın performansından oluşan 3 Adam ve Sezen Aksu katkılarıyla gerçekleşen ÇABA Show, sürpriz sahne konukları ve Sezen Aksu’nun performansı ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Sezen Aksu ve 3 Adam, gecenin başında ÇABA Derneği üyelerini sahneye çağırdı. Kısa bir konuşma yapan ÇABA Derneği Eş Başkanı Dr. Özlem Cankurtaran, “Gönüllülerimize ve sanatçılarımıza bu geceye olan katkılarından dolayı binlerce kez teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Gecede ÇABA Genç Eş Başkanı Hezan Özbek Sezen Aksu’nun bestelediği ‘Çaba’ şarkısını söyledi. ÇABA Genç Eş Başkanı İdil Fırat’ın Sezen Aksu’nun‘El Gibi’ adlı parçasını canlı olarak seslendirmesi ise gecenin sürprizi oldu.

 

ÇABA Show isimli gösteriyi Türkan Sabancı, Dilek Sabancı, Sevil Sabancı, Ayşegül Dinçkök, Sertab Erener, Demet Akbağ, Ayşegül Toplusoy, Fani Aysal ve Gül Sunal gibi sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simaları izledi.

 

Geceden elde edilen gelir, sokaktan kurtarılmış ve topluma kazandırılmış dezavantajlı çocuklarımızın hayatlarını sürdürdükleri ve eğitim gördükleri Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi Kampüsü’nün inşaatı için kullanılacak.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Caba Show Ibrahim Buyukak Eser Yenenler Oguzhan KocblackyilbasiBurcu KarabacakAslı-Metin ŞenBurcu Hanif, Zeynep ÜstünelAyşegül DinçkökFatoş - Emir Sarıgül

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.