Yenilenen konsepti ve sıra dışı tarzıyla eğlence anlayışına farklı bir soluk getiren Cahide Palazzo’nun açılışına iş, cemiyet ve magazin dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Tabular Cahide ile Yıkıldı
Muhteşem akşamın açılışını Türk popunun sevilen sanatçılarından Kenan Doğulu ile yapan Cahide Palazzo, uzun yıllardır eğlence mekanında sahne almayan Doğulu’ya ezber bozdurdu. Şarkıları ve danslarıyla misafirlerine unutulmaz bir akşam yaşatan Doğulu, enerjisiyle de akşama damgasını vurdu.

Cahide Harikalar Diyarı Eğlenceye Yeni Soluk Getirdi
İzzet Çapa ve Şehmus Şerbetçi ortaklığındaki mekan, görkemli mimarisiyle ve ambiyansıyla dikkatleri üzerine çekti. Dünyanın en ünlü şov ekibi olarak kabul edilen Cirque Du Soleil’den gelen dansçıların şovu ve daha pek çok şovlarıyla sezonun en çok konuşulan eğlence mekanı olacağının sinyallerini verdi.

3 bin 500 metrekarelik büyük bir alanda Mimar Ali Türker’in imzasını taşıyan mekan, misafirlerine kapıdan girdikleri andan itibaren farklı ve keyifli bir dünyanın kapılarını açıyor. Eğlencesiyle olduğu kadar menüsüyle de iddialı olan Cahide Palazzo, her yönden alışılagelmiş tarzın dışına çıkarak misafirlerini harikalar diyarına götürmeyi amaçlıyor. Açılışa katılan ünlü isimler arasında; Alize Dinçkök, Başar Kozanoğlu, Melis Çiftçi, Ali Ağaoğlu, Derya Ayaydın, Zeynep Aslan, Türkan Şerbetçi, Şükrü Genç, Burcu Hattat, Öznur-Burak Yakın, Pınar Yücel Kerimoğlu, Berat Aşıcıoğlu, Ahsen-Polat Yağcı, Fatih Ürek, Demet Sağıroğlu, Mehmet Ali Erbil  vardı.
Cahide Palazzo ile Gümbür Gümbür Eğlence
Görkemli açılışının ardından 27 Ekim Çarşamba Gülşen, 28 Ekim Perşembe Volkan Konak, 29 Ekim Cuma Serkan Kaya, 30 Ekim Cumartesi Cahide Show ekibi galası Cahide Palazzo’da sahne alacak.