Cemiyet hayatının ünlü ismi Melis Gürsoy hakkında suç duyurusu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşi Ali Gürsoy’dan boşanmak üzere olan Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi Melis Gürsoy, eşinin kendi restaurantlarında yemek harcama faturalarını boşanma davasında mahkemeye sunmuştu.

İstanbul sosyetesinin en prestijli mekanları arasında gösterilen Akmerkez’in sahiplerine ait olan Papermoon Restaurant ile alakalı geçtiğimiz günlerde gündeme gelen ve bir çok magazin portalının sayfalarına taşıdığı “PAPERMOON’A SUÇ DUYURUSU” haberi sonrası şimdilerde kulislerde ilginç iddialar dolaşmaya başladı.

Eşi Ali Gürsoy’dan boşanmak üzere olan Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi Melis Gürsoy, eşinin kendi restaurantlarında yemek harcama faturalarını boşanma davasında mahkemeye sunmuştu.

Dosyada Mahkemeye sunulan yemek harcamalarinda adı geçen Ali Gürsoy, “Müşteri sırrı niteliğindeki bilgilerim üçüncü kişilere verildi” diyerek; Akmerkez Lokantacılık Gıda A.Ş’nin yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Suç duyurusunda bulunduğu isimler arasında Alize Dinçkök, Fatma Şebnem Kefeli, Davit Braunştayn, Naile Banuhan Yörükoğlu var.

Savcılık başvuru dilekçesinde anılan faturaların dosyaya sunulmasına ilişkin mahkemenin bir kararının olmadığı kaydedilerek ‘Kötü niyetli olarak davada aleyhe kullanmak için elde edildi’ görüşü savunuldu.

Bu iddialarda gündemde sıcaklığını korurken cemiyet hayatında yeni dedikodular kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. İddialara göre, Ali Gürsoy’un boşanmak üzere olduğu esi Melis Gürsoy ve haklarında suç duyurusunda bulunulan isimler çıkan bu haberlerden dolayı hayli rahatsızlık içindeymiş. İddialara göre, Melis Gürsoy haberin çıktığı sitelere ulaşmak için hatırlı dostlarını araya sokarak bu haberlerin bir anca önce sitelerden kaldırılmasını istemiş. Melis Hanım yakın dostları haberin çıktığı sitelerden bu haberleri kaldırmak için uğraşıyormuş.

‘Sosyetede fatura skandalı’ olarak geçen olayda yeni gelişmelerin nasıl olacağı merak ediliyor.

Kaynak: superkulup.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.