Cemiyet Park Residences Cadde’de Buluştu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bağdat Caddesi’nde,  ayrıcalıklı rezidans seçenekleri sunan seçkin  gayrimenkul projesi Park Residences Cadde,  iş ve cemiyet dünyasının seçkin simalarını özel bir iftar daveti ile ağırladı.

 

Bağdat Caddesi’nde, hayatın merkezinde olmayı tercih edenlere ayrıcalıklı yaşam seçenekleri sunan Park Residences Cadde’de iş ve cemiyet dünyasından hanımların katıldığı özel bir iftar yemeği düzenlendi.

 

Grup Ahenk’in unutulmaz müzikleri eşliğinde, giyimden takıya, çantadan valize özel standların olduğu iftar davetine cemiyet dünyasının seçkin hanımları katıldı. Park Residences Cadde  Satış &Pazarlama Direktörü Sedef Baran’ın ve Aysha dergisinin düzenlediği  iftar davetine Feryal Gülman, Esra Kızıltaş, Sibel Kerimoğlu, Öznur Yakın, Tuğba Develi, Zeynep Uğurlu, Zuhal Pirinçcioğlu, Türkan Şer ve Pınar Küçükşabanoğlu gibi isimler katıldı.  

İstanbul’un en değerli merkezlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde, yeşil ve mavinin buluştuğu yerde nefes kesici Adalar ve eşsiz Tarihi Yarımada manzarasıyla çevirili, kusursuz estetikle tasarlanmış çok özel bir yaşam sunan Park Residences Cadde, 20 dönüm bahçe alanıyla konuklarını büyülüyor. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş.’nin kasım ayında satışa çıkardığı ve büyük ilgi gören Park Residences Cadde projesi, bölgede yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Esra Kızıltaş Öznur Yakın Pınar KüçükşabanoğluTuğba DeveliZeynep UğurluZuhal Pirinçcioğlu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.