Cemiyet’in tatlı buluşması…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Godiva’nın eşsiz lezzetlerinin oluşturulmasında önemli bir rol oynayan Belçikalı çikolata ve pasta şefi Philippe Daue İstanbul’da Godiva Zorlu mağazasında aralarında Aliye Simavi, Esin Maraşlıoğlu, Biricik Suden gibi isimlerin de olduğu cemiyet hayatının ünlü isimleriyle bir araya geldi. Daue, çikolata sanatının incelikleri ve 2016 trendleri hakkında bilgi verirken, misafirleri için özel lezzetler de hazırladı…

 

Godiva’nın Uzakdoğu Şefi Philippe Due, İstanbul’daydı. Dünyaca ünlü Şef Philippe Daue Zorlu Godiva mağazasında çikolata tutkunlarıyla buluştu.

 

Godiva’nın eşsiz lezzeti Sin Cake’in de mucidi olan Godiva Pasifik ve Çin Sorumlusu Şef Daue, İstanbul’da aralarında Biricik Suden, Esin Maraşlıoğlu, Aliye Simavi ve Mine Kalpakçıoğlu gibi ünlülerin de bulunduğu bir gruba özel olarak düzenlediği tadım aktivitesinde çikolatada 2016 trendlerini anlattı, katılımcılarla birlikte çikolata yaptı.

 

2016 yılında çikolatanın daha yoğun kıvamda bitter trende doğru geçiş göstereceğini söyleyen Şef, yemiş ve kuru meyveden oluşan doğal içeriklerde kombinasyonların artacağını söyledi.

 

Belçika Kraliyet Ailesi’nin pasta şefi bir babanın oğlu olarak bu geleneği devam ettiren Şef Daue, Sangri-La, Mandarin Oriental ve Hilton gibi 5 yıldızlı otellerde baş pastacılık şefi olarak çalıştıktan sonra 2012 yılından bu yana Godiva ailesinde iz bırakan lezzetlere imza atıyor.

 

Haber’in Fotoğrafları

APF_3058 APF_3065 APF_3095

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.