Damak zevkine düşkünlere yepyeni bir mekan…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Damak zevkine düşkünlere yepyeni bir lezzet sunmaya hazır olan “Dönerin Efendisi” markası ilk restoranını görkemli bir davetle hizmete açtı.

Yeme-içme sektörüne adını altın harflerle yazdırmaya hazırlanan “Dönerin Efendisi” isimli restoran şık bir davetle hizmete açıldı. İstanbul 4. Levent Oto Sanayi Metrosu karşısında yer alan yeni restoranın açılış gününde keyifli ve lezzet dolu anlar yaşandı. Restoranın ortaklarından Güven Adıgüzel, Ayhan Akbudak, Erhan Akbudak ve Süleyman Çalıkoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen açılış davetine; Meral-Hasan Kosif, Monik İpekel, Suzan Şen, Nail Yiğittaş, Serap Tibuk, Serap Sarı, Nuray-Okan Fenercioğlu, Arzu Kunt, İpek Toplusoy, Neşe Gönül, Ebru Uygun ve Süleyman Orakçıoğlu gibi iş, sanat, magazin ve cemiyet hayatından pek çok seçkin isim katıldı. Yeme-içme sektörünün usta ellerine emanet edilen restoranın şefliğini Yaşar Çanakçı, aşçılığını ise Serpil Okutucu üstleniyor. Şef Çanakçı, dönerin sadece Balıkesir yöresine ait danaların butlarından özenle seçilerek ve 72 saat marinasyon edilerek hazırlandığını vurgularken, aşçı Okutucu ise Antep yöresine ait olan Beyran çorbasının restoranın vazgeçilmez başlangıç lezzetleri arasına gireceğinin altını çizdi.

Suzan Şen, Nail Yiğittaş Süleyman Orakçıoğlu,Süleyman Çalıkoğlu Süleyman Orakçıoğlu Arzu Kunt Ebru Uygun Erhan Akbudak,Güven Adıgüzel, Ayhan Akbudak, Süleyman Çalıkoğlu Hande Sezer Pekcan İpek Toplusoy Neşe Gönül Serap Tibuk

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.