Day2Day The Collagen Beauty’nin yeni reklam yüzü Azra Akın…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Day2Day The Collagen Beauty’nin yeni reklam yüzü Azra Akın Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen lansmanda Day2Day The Collagen Beauty’i neden tercih ettiğini anlattı.

Day2Day The Collagen Beauty’nin lansman etkinliğinin ilk oturumunda Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak ileyaptığı söyleşide Koçak’ın sorularını yanıtlayan Azra Akın, sağlığını korumanın hem kendisi hem de ailesi için çok önemli olduğunu vurguladı. Azra Akın anne olması ile birlikte sağlığına daha fazla dikkat ettiğini belirtti. Dilara Koçak’ın “Güzelliğinizi nasıl koruyorsunuz?” sorusunu yanıtlayan Akın, “Her şeyden önce belirtmek isterim ki, cildimiz en önemli kalkanımız. Sadece yüz güzelliği için değil, tüm vücut sağlığımız için cildimize gereken desteği vermemiz gerektiğini çok iyi biliyorum. Her yaşın kendine has güzelliği olduğunu düşünüyorum ve yaş aldıkça cildimin ihtiyaçları doğrultusunda uzmanlara danışarak cildimi destekleyecek ürün ve besin desteği kullanıyorum.” dedi. Dilara Koçak ise, Yunus Emre Alimoğlu’nun kurucularından ve Genel Müdürü Olduğu Orzaks İlaç’ın markası olan Day2Day The Collagen Beauty’nin gıda takviyesi olarak ne gibi faydalar sağladığını anlatarak cilt sağlığı ve beslenme, kolajen desteği konusunda önerilerini misafirler ile paylaştı.

Lansman etkinliği, Türkiye’nin ilk ve tek lüks web sitesi OGGUSTO’nun kurucusu Özlem Güsar’ın ve Dilara Koçak’ın moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Etkinlikte Medikal Estetik Hekimi Dr. Pelin Taşkıran’ın da katılımıyla kolajen’in medikal yönünün konuşulduğu Day2Day Collagen lansmanın ikinci oturumuna Azra Akın’ın yanı sıra; Arzum Onan, Meltem Kazaz, Pınar Topçuoğlu, Meral Yazıcı, İpek Deveci, Rima Erdemir, Sinem Işık, Zeynep Han Gemicioğlu, Sedef Han Oğuz, Ebru Tanserer, Gülden Bulut, Didem Bahrıaçık, Hülya Eltim, Pınar Hotiç, Nilay Örnek, Siren Ertan, Ebru Kohen, Begüm Ballı, Müge Sırmabıyık, Zeynep Üstüner gibi cemiyet ve sanat hayatından ünlü isimler katıldı.

Azra Akın Zeynep Üstünel Begüm Ballı Begüm Karamahmutoğlu Irmak Köseoğlu Meral Yazıcı Müge Sırmabıyık Pınar Hotiç Reyhan İpekel Şeyla Ovadiva Karadeniz Yunus Emre Alimoğlu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.