Derin Tutku ‘Uyanış’ Contemporary İstanbul’da…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fotoğraf sanatçısı Ayşegül Dinçkök, Koray Erkaya ve Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen’in ortak projesi olarak hayata geçen “Derin Tutku Uyanış” Contemporary İstanbul’da özel gösterim ile açıldı.

Sanat ve iş dünyasından pek çok önemli ismin katıldığı açılışa davetliler de büyük ilgi gösterdi. ‘Derin Tutku Uyanış’ sergisi 12-15 Eylül tarihleri arasında Contemporary İstanbul’da ziyaret edilebilecek. Bu yılki sergisinde deniz kirliliğine dikkat çekmek isteyen Ayşegül Dinçkök’ün, Bimini Bahamalar ve Tulum Meksika’daki obruklarda (cenote) Şahika Ercümen ile gerçekleştirdiği dalışların çekimlerinden oluşan Video Art çalışmasına İklim Tamkan müziğiyle hayat verirken, serginin küratörlüğünü Koray Erkaya üstleniyor. Sergide ‘Her geçen gün kirlenen denizlerimizde hayat yeniden uyanmalı’ teması işlenerek denizlerin ekosistemine zarar veren tüm çevresel faktörlere dikkat çekmek isteniyor.

16aysdhajshda870 1aysdhajshda870 2aysdhajshda870 4aysdhajshda870 6aysdhajshda870 9aysdhajshda870 12aysdhajshda870 13aysdhajshda870

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.