Dilara Kıran ile Sinan Sevim dünya evine girdi…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mimar Hakan Kıran’ın kızı Dilara Kıran ile Matra Motor’un üçüncü jenerasyon yöneticisi iş insanı Sinan Sevim,  şık bir davetle dünya evine girdi.

2010 yılında New York’ta Pratt Mimarlık fakültesinden mezun olduktan sonra New York’ta Zaha Hadid ve SOM gibi çeşitli büyük mimari ofislerde çalışan Mimar Dilara Kıran, ardından City University of London’da gayrimenkul alanında master yaptı. Londra’da annesi İç Mimar Tülin Kıran ile birlikte projelere de imza attı. Çalışmalarına artık Türkiye’de devam eden, Mimar Hakan Kıran’ın kızı olarak da bilinen Dilara Kıran, 1958 yılından beri Türk Denizcilik sektörüne ve enerji santrallerine hizmet eden köklü sanayi kuruluşu Matra Motor’un üçüncü jenerasyon yöneticisi Sinan Sevim ile nikah masasına oturdu.

Aile Arasında Samimi Tören

Kemer Golf and Country Club’da düzenlenen özel bir davetle hayatlarını birleştiren Dilara Kıran ve Sinan Sevim çifti aile arasında samimi bir tören gerçekleştirdi. Normal şartlar altında Esma Sultan Yalısı’nda görkemli bir davet ile dünya evine girmeyi planlayan çift, pandemi nedeniyle şık ve zarif bir kutlama yaptı. Çiftlerin yalnızca yakın aile fertlerinin eşlik ettiği törene yaklaşık 70 kişi katıldı.

Pandemi sebebiyle “sağlık olsun” diyerek aile arasında mütevazi bir seremoni gerçekleştiren çift, katılamayanlar için ise bir instagram sayfası açarak nikah törenini canlı olarak yayınladı. Nikahın ardından düzenlenen kokteylde tebrikleri kabul eden çift, konuklarla bol bol fotoğraf çektirerek mutluluklarını paylaştılar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.