Ebru Şallı: Uğur bana evlilik sözleşmesi imzalattı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manken Ebru Şallı, 2019 yılında nikah masasına oturduğu iş insanı eşi Uğur Akkuş ile evlilik sözleşmesi yaptıklarını söyledi.

Manken Ebru Şallı, YouTube kanalında yayınladığı video ile hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi. Bilinmeyenlerini anlatan Şallı, iş insanı eşi Uğur Akkuş’un evlilik yıldönümü hediyesi olarak kendisine villa aldığı haberinin doğru olmadığını dile getirdi. Konuyla ilgili konuşan Ebru Şallı, “Öyle bir şey yok. Sürekli ev alınıyor bana… Uğur’la beraber olmaya başladığımızdan beri 7 tane ev almış olması gerekiyor bana. Bir de ‘Amerika’da aldı’ diye çıktı, 8 tane falan ev oldu. Benim gayrimenkul zengini olmam gerekiyor. Herkes bir rahatlasın, ev almadı” dedi.

2019’da dünyaevine girdiği eşiyle evlilik sözleşmesi yaptıklarını itiraf eden ünlü isim, şu şekilde konuştu:

Son yıllarda yapılan evliliklerde bir evlilik sözleşmesi oluyor. Bizim de bir evlilik sözleşmemiz var ama bu kendi aramızda. Yani herhangi bir resmi noterden imzalanmadı. Uğur bana tek maddelik bir evlilik sözleşmesi imzalattı. Sadece tek madde var ama bunun ne olduğunu açıklayamıyorum sizlere maalesef. Çünkü ‘Gizlilik sözleşmesi imzaladım’ dermişim… (Gülüyor.) Dediğim gibi bir evlilik sözleşmesi söz konusu. İmzaladım mı, imzaladım ama ne olduğunu o zaman da paylaşmamıştım. Şimdi de benim eşimle aramdaki güven söz konusu… Yani sadece aramızda kalan bir şey o. Dolayısıyla paylaşmamın doğru olmayacağını düşünüyorum. Aile arasında olan bir şey diyeyim ama net olarak söylediğimde evet; böyle bir sözleşme var, böyle bir sözleşme imzaladım, ikimizin arasında özel ve tek maddelik bir sözleşme…Uyku felci olduğu yönünde ortaya çıkan haberlerin doğru olmadığını dile getiren 44 yaşındaki Şallı, “Son bir yıldır iyi uyuyamıyordum. Bu haber çok konuşuldu. Haber çıktıktan sonra hatta bizim Uğur’la aramızda çok komik bir konuşma geçti. ‘O sen değil miydin?’ dedim Uğur’a. Çünkü Uğur, uyku felci oldu. Her hastanede uyku bozuklukları diye bir merkez var. Sorunu bulmak için sizi makinelere bağlıyorlar ama oraya ben değil, Uğur gitti. Hatta randevusunu ben aldım, bir gece orada uyudu” ifadelerini kullandı. Koruma tuttukları haberlerine de açıklık getiren manken, “Bu konu da çok konuşuldu. Bunların hepsine sosyal medyadan cevap vermek bana göre çok kalabalık ve gereksiz geliyor. Böyle bir şey yok, koruma tutmadık. O gün muhabirler bana cilt bakımından çıkarken sordu, ben de ‘Böyle bir şey yok’ dedim. Neden böyle haberler çıkıyor bilmiyorum” dedi.

Öte yandan Ebru Şallı, eşi ile birlikte koronavirüs aşısı yaptırmış ve onları da sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Birçok takipçisi, Şallı’ya öncelikli gruplar arasında yer almamalarına rağmen nasıl aşı olabildiklerini sormuştu.

Tepkiler üzerine açıklama yapan manken, “Çok sormuşsunuz, ‘Size aşı sırası gelmedi, nasıl oldunuz?’ diye… Doğru. Biz Amerika aşısı Janssen’i Amerika’da olduk” demişti. Ebru Şallı, ayrıca, “Tek doz fakat feci yaktı. Yerimden bir süre kalkamadığım için Uğur’u çekemedim” ifadelerini kullanmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.