Ekavart Gallery’de sanatseverler buluştu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilge Alkor ve Pınar Yoldaş’ın “Witnesses” ve “Ecophilia” adlı sergileri 16. İstanbul Bienali ile eş zamanlı olarak, Ekavart Gallery’de sanatseverlerle buluştu.

EKAV, Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı, sezona iki ayrı sergi ile başladı. Çağdaş sanatın iki önemli ismi Bilge Alkor ve Pınar Yoldaş’ın son dönem işlerinin yer aldığı “Witnesses” ve “Ecophilia” sergileri 16. İstanbul Bienali ile eş zamanlı olarak, Ekavart Gallery’de sanatseverlerle buluştu. Sergi, sanatseverlere bilim kadını Yoldaş, doğal yaşamın teknoloji ile karmaşık ilişkisini anlamak için bir gelecek laboratuvarı sundu. Sanatı teknolojiyi ve yaşam sevgisini bir araya getirmek için kullanan sanatçılar sanatseverleri ve doğaseverleri Ekavart Gallery’deki sergilerine beklediğini belirtti. Sergiye cemiyet hayatından Yasemin Aloğlu, Tilda Tezman,Leyla Alaton, Merih Turan, Zeynep Germen gibi bir çok sanatsever isim katıldı.

Leyla Alaton Merih Turan Sernur Çiftçi Tilda Tezman Yasemin Aloğlu Zeynep Germen Bilge Alkor,Pınar Yoldaş e11a3ff68f66b7a7dc9b71daf092ebcf_840 Ece Kurdoğlu İnci Ertuğ

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.