Evrim Kırmızıtaş’ın yalı satışı kötü bitti…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İddialara göre; REMAX Gayrimenkul Danışmanı olan Evrim Kırmızıtaş’ın bir süre önce ünlü bir müşterisi kendisine Anadolu Yakası Boğaz Hattında yalı dairesi (Yalı) almak istediğini söylemiş….

Cemiyet Hayatında son dönemlerde sıklıkça yer alan ve gittiği davetlerde, açılışlarda,magazin dergilerinde boy gösteren REMAX Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş ile ilgili böyle entresean bir, iddia ve dedikodu kulağıma gelince sizlerle paylaşmadan edemedim.

Satış yetkisi olmayan yalıyı müşterisine gezdirdi iddiası

İddialara göre; REMAX Gayrimenkul Danışmanı olan Evrim Kırmızıtaş’ın bir süre önce ünlü bir müşterisi kendisine Anadolu Yakası Boğaz Hattında Yalı Dairesi (Yalı) almak istediğini söylemiş.
Bunun üzerine Kırmızıtaş, Boğaz hattında elinde olan bir kaç yeri müşterisine göstermiş, ama, ne yapıp ne edip müşterisini ikna edememiş.

Kendisi müşteri gibi yalı’yı gezmiş

Kırmızıtaş’ın iddiaya göre; müşterisinin istediği yalı ise, başka bir danışmanlık şirketinin portföyündeymiş. Kırmızıtaş, ne yapıp edip direk yalı sahibine ulaşmış. Müşterisi ile birlikte sanki kendi de müşteriymiş gibi bir güzel yalıyı gezdirdiği iddia edildi.

Kıyamet kopunca müşterisi yalıyı almaktan vazgeçti

Daha sonra yalının satış hakkı bulunan danışmanlık şirketi olayı duyunca kızılca kıyamet kopmuş ve Kırmızıtaş’ın yalı almak isteyen müşterisinin yaşanan bu olaydan sonra Kırmızıtaş ile olan diyaloğunu kestiği ve yalıyı almaktan vazgeçtiği söyleniyor.

Hem komisyon hem de müşteri gitti

Tabiki iki gözü iki çeşme olan Evrim Hanım, hem alacağı yüklü komisyondan olmuş, hemde şimdilerde bu olay duyulur mu gayrimenkul camiasının diline düşermiyim diye bir hayli korkuyormuş. Eeeeeee; Tabiiii bu olay ve bu iddia doğru ise, birde bunun REMAX boyutu var; ünlü gayrimenkul şirketi böyle bir olayı kabullenmez gibime geliyor.

Türk halkı alay edercesine dolar ile malikane sattım diye video paylaştı

Kırmızıtaş; pandemi süreci devam ederken sosyal medya hesabından “BU CORONA GÜNLERİNDE BU PİYASA KOŞULLARINDA HEMDE DOLAR’LA ÇOK ÖZEL MALİKANEMİ SATTIMMMMM” paylaşımı yaparak ülkemizde Korona günlerinde zor günler geçiren insanlarla alay edercesine, aldığı komisyonun keyfi ile lüks aracında video paylaşmıştı.

Belki de ilahi adalet bu iddia eğer doğruysa ve bu olay gün yüzüne çıkarsa bu sefer Evrim Hanım’dan “Yeni Yalımı Benim Olmadığı İçin Satamadım” Videosu bekliyoruzzzz. Bekleyip Göreceğiz.  Kaynak:PatronlarDünyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.