Flormar, yepyeni renkleriyle…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadınların en renkli ve en yakın arkadaşı Flormar, yeni konsepte dönüştürdüğü İstiklal Caddesi mağazasını marka yüzü Hazar Ergüçlü’nün de katıldığı keyifli bir etkinlikle makyaj severlerle buluşturdu.

İstiklal Caddesi’ndeki yeni konsept mağazasının açılışı geçtiğimiz gün Hazar Ergüçlü’nün katılımıyla gerçekleştiren Flormar, yeni konsept mağazalarıyla makyaj alışverişine yepyeni bir deneyim kazandırıyor.

Mağaza açılış etkinliğine katılan markanın reklam yüzü Hazar Ergüçlü yeni konseptle ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “ Ben Flormar’ın yeni konseptine bayıldım. Çok aydınlık, ferah ve rengarenk. İnsan buraya girdiği zaman bir anda enerji doluyor ve kendini çok mutlu hissediyor. Burada en trend ürünleri, en moda renkleri özgürce deneyimlemek mümkün… Yeni mağaza konseptini geliştirirken nasıl bir yol izlendiğini ise markanın iletişim müdürü Gökçen Akyol Yamaner şu şekilde anlattı: “Flormar olarak mağaza atmosferini çok önemsiyoruz. Bu yüzden mağazalarımızı, makyaj severlerin kendilerini en yakın arkadaşlarının evindeymiş gibi rahat ve mutlu hissedeceği şekilde tasarladık. Yeni mağaza konseptimiz ile deneyim ve estetiği bir arada sunmaya odaklandık. Mağaza konsepti ile birlikte online alışveriş sitemiz www.flormar.com ‘u da yeniledik ve hem gerçek hem sanal ortamda yepyeni bir alışveriş deneyimi ile makyaj severlerin yanındayız” dedi. 110 ülkede 1000’e yakın mağazası bulunan Flormar’ın cilt bakımından makyaja, aksesuardan parfüme sayısız ürün seçeneğini tek çatı altında sunan yeni konsepti makyaj severlerin büyük beğenisini topladı.

gokcen hazar flormar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.