Giorgio Armani’den muhteşem açılış…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Giorgio Armani, İstanbul Avrupa Yakasının en prestijli bölgelerinden birinde, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde açılan konsept mağazasında, yeni koleksiyonlarını keyifli bir kokteyl eşliğinde sundu.

 

Baharın gelişini kutlayan davete cemiyet, iş ve moda dünyasının renkli isimlerinden Emek Külür Saran, İdil Fırat, Başak Dizer, Heves Ekinci, Sibel Kerimoğlu, Berrin-Ahmet Yoleri, Zeynep Üstünel, Berrin Okçu, Buket-Hayrettin Taşdelen, Sema Çıngıllıoğlu, Aslı Ekşioğlu, Rıfat Elhadef, Serra Türker, Yasemin Taciroğlu, Selin İmer, Uğurhan Akdeniz, Vakur-Canan Tokgözlü, Numan-Arzu Ceyhan, katılım gösterdi.

 

6 satış katı ile toplam 1.800m2’lik alanda eşsiz bir Armani deneyimi sunan Armani/Istanbul, 2000 yılında Milano’daki Armani/Manzoni 31 mağazasıyla yarattığı Armani/(slash) konseptini dünya çapında yayma stratejisinin bir devamı ve Giorgio Armani markasının Türkiye’deki ilk mağazası olma özelliğine sahip.

 

Giorgio Armani, Emporio Armani, Armani Jeans ve Armani Junior markalarını tek bir çatı altında toplayan Armani/Istanbul’un kadın, erkek, spor ve çocuk giyimden aksesuara uzanan geniş ürün yelpazesi sıra dışı bir alışveriş ortamında moda tutkunlarını bekliyor.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Aslı Ekşioğlu Berrin Okçu Buket-Hayrettin TaşdelenDuygu AkdenizEmek Külür Saran_Raisa-Vanessa SasonRıfat ElhadefSelin İmerSerra TürkerUğurhan AkdenizZeynep Üstünel

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.