Güç ve Sessizlik Zirvede

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Performans gücü başı çeken bu modelde Lincoln Continental, 3 litre hacminde Lincoln EcoBoost V6 yeni motoruna sahiptir. Lincoln’ un son model yeni sedanında sürücüsüne 3 farklı sürüş modu sunmaktadır. Bunlar; normal, spor, konfor olarak sürücüye aracı kontrol edebilme imkânı sağlamaktadır.

 

Lüks arabanın diğer bir adı olan Lincoln Continental’in 2017 son modelinde de o meşhur Lincoln logosunun olduğu örgü ızgarası ilk olarak göze çarpmaktadır. Geniş iç mekanı ile sürücü ve yolcularına maksimum rahatı sağlarken, motorundaki son teknoloji ile ve aktif gürültü önleme sistemi ile bu araç  ‘‘güç ve sessizlik’’ algısını zirveye taşımaktadır. Ayrıca araçta Dynamic Torgue Vectoring sistemi yer almakta olup dönüş esnasında güç aracın arka tekerliklerine eşit dağıtılarak araç dengesinin sağlanmasına imkân veren bir teknolojiyi barındırmaktadır.

 

 

 

Açılış 50 Bin İle Olacak

 

Aracın fiyatı tam olarak henüz belirtilmemiş olması ile birlikte piyasada lüksün ve kalitenin diğer adı olan bu aracın fiyatı da özellikleri ile doğru orantıda olacağı söylentiler arasında. Aracın ortalama 50.000 Dolar’dan başlayacak olan bir fiyatla satışa sunulacağı tahmin edilmektedir.

 

Alınan bilgilere göre, göz kamaştıran bu son model lüks araç, Michigan’ daki FlatRock üretim tesislerinde üretilecek ve bu yılsonunda en geç 2017 yılının başında satışa çıkarılacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.