Haremlique’te çifte kutlama…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ev tekstil ve aksesuarları markası Haremlique İstanbul, 8’inci kuruluş yıldönümünü, Zorlu Center’daki Haremlique mağazasında düzenlenen yeni yıl davetiyle kutladı. Davet, Haremlique ve Selamlique İstanbul’un kurucuları Caroline Koç ve Banu Yentür’ün ev sahipliğinde gerçekleşti.

 

Haremlique İstanbul’u, uluslararası bir marka olma hedefiyle kurduklarını anlatan Caroline Koç, “Bu alanda çok güzel işler yapılan Türkiye’de neden çok iyi bir marka yok? Öyle bir marka yaratalım ki, her şeyiyle çok kaliteli olsun diyerek yola çıktık. Ev tekstili konusunda son derece iddialı adımlar atan markamız, kaliteli ve estetik ürünleri ile çok kısa sürede başarılı oldu. Bugün 6 farklı ülkedeki Haremlique mağazalarımızda, zengin bir kültürün izlerini taşıyan ürünlerimizi tüketiciyle buluşturarak büyümeye devam ediyoruz” dedi.

 

Haremlique İstanbul’da her zaman kalite ve tasarım odaklı yaklaşımla özel ürünler ortaya çıkarmanın peşinde olduklarını ifade eden Banu Yentür ise “İnsanların ürünlerimizden keyif almalarını ve kendilerini özel hissetmelerini sağlamak her zaman önceliğimiz oldu. Bu yaklaşımla ürettiğimiz özel ürünlerimiz kullanıcıları heyecanlandırdı. Bulunduğumuz zengin coğrafyanın özelliklerini öne çıkaran ürünler sunmak için keşiflerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Asuman Sener Suzan Toplusoy Mine Kalpakçıoğlu Ece Sükan Berrin Yoleri Balçiçek İlter

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.