Hayırsever iş insanından eğitime büyük destek…

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SBK Holding Kurucu Başkanı ve EastWest International Yönetim Kurulu Üyesi Sezgin Baran Korkmaz, kız öğrencilere ve İstanbul ve Ankara’daki büyük üniversiteleri kazanan ancak maddi imkanı yeterli olmayan öğrencilere burs verecek.

SBK Holding Kurucu Başkanı ve EastWest International Yönetim Kurulu Üyesi, hayırsever iş adamı Sezgin Baran Korkmaz, Sezgin Baran Korkmaz Vakfı (SBKV) ile öğrencilere büyük eğitim yardımında bulunuyor. Korkmaz, Twitter’dan yaptığı açıklamada “Kars, Artvin, Ağrı, Tunceli, Van, Hakkari, Bayburt, Samsun, Ordu, Kastamonu, Çorum ve Bolu’dan sınava girip İTÜ, YTÜ, ODTÜ mühendislik, İÜ, Ankara Hukuk, Galatasaray ve Boğaziçi üniversitelerinde bölüm fark etmeksizin kazanacak olan kardeşlerimin eğitim dönemlerinde bursları benden” dedi. Korkmaz, bu şartlardaki öğrencilere aylık 2800 TL burs verileceğini duyurdu. Korkmaz, babasını kaybetmiş ya da “sorumsuz babaları” olan kız öğrencilere de konaklama ve seyahat dahil tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları burs vereceklerini açıkladı. Korkmaz, şartları karşılayan tüm kız öğrencilerin aylık 3100 TL burs almaya hak kazanacağını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

https://twitter.com/sbarankorkmaz/status/1292008327573012480?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1292008327573012480%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.haberturk.com%2Fhayirsever-isadamindan-buyuk-egitim-yardimi-2768885

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.