Hedefim Nice Şampiyonluklar yaşamak…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş,  Abdullah Avcı ile  3 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Siyah beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş’in A Milli Takım’a gitmesinin ardından yeni teknik direktör Medipol Başakşehir’den ayrılan Abdullah Avcı olmuştu. Tecrübeli çalıştırıcı için Vodafone Park Stadyumu’nda imza töreni düzenlendi. Törende ilk olarak Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman konuştu. Orman’ın ardından Abdullah Avcı, ilk sözlerini sözlerini söyledi ve daha sonra soru cevap kısmına geçildi.

 

İlk olarak sözü alan ve açılış konuşmasını yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

“Çok istediğimiz bir imzayı atıyorum bugün. Her şeyden evvel hayırlı olsun. Çok kıymetli Abdullah hocamıza da hayırlı olsun. Siyah beyaz size çok yakışmış.”

“Başakşehir Başkanı Gümüşdağ ve kulübüne çok teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz stadımız olmadığı dönemde onların desteğini gördük. Güzel bir iletişimimiz var. Hocamla da uzun senelerdir çalışma arzumuz vardı, kendi de bilir.”

“Sevgili Hocam, Başakşehir’den zaten ayrılmıştı ama biz yine de nezaketen Başakşehir tarafı ile bu konuyu konuştuk. Hocamızla da oturup kısa sürede bir noktaya kadar getirdik ne yapacağımız konusunda.”

“Sevgi önemli ama benim için icraat tarafı da var. Beşiktaş’ın özündeki değerlere sahip olduğu için Abdullah hocayı çok seviyoruz.”

“Şenol hocayla 4 sene çalıştık. Artık Beşiktaş’ın yeni bir sayfa açması gerekiyordu. Abdullah hocamız için de aynı şekilde. İki tane bembeyaz sayfa açıyoruz.”

“Hocam kariyer olarak Şenol Güneş’i takip ediyor biliyorsunuz. Şenol Güneş de Beşiktaş’a geldiğinde şampiyonluğu yoktu.”

Daha sonra sözü alan Abdullah Avcı’nın açıklamalarından öne çıkanlar ise şu şekilde:

“Zarif sözleri için Fikret Orman’a, sıcak karşılama için Beşiktaş ailesine teşekkür ederim”

“Bu sıcak karşılama için Beşiktaş ailesine teşekkür ediyorum. Başakşehir ailesine de teşekkürlerimi sunuyorum, benim bugün geldiğim noktada payı büyük olan bir kulüp.”

“Beni hayatta tutan 3 şey var; dürüstlük, sadakat ve refah. Beşiktaş şerefiyle oynayıp, hakkıyla kazanmayı ilke edinmiş bir kulüp ve buraya gelmekten büyük gurur duyuyorum. Nice şampiyonluklar yaşamak amacım.”

“Şerefiyle oynayıp hakkıyla kazanan Beşiktaş kulübüne imza atmanın gururunu yaşıyorum.”

“Bu arada Milli Takım’ı ve Şenol Güneş’i tebrik ediyorum. Bizim için bundan sonraki süreç milli takıma verilecek oyuncu sayısını çoğaltmak ve destek olmaktır.” dedi.

bjk IMG-0106

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.