I. Ektik, Biçiyoruz Gecesi’ Gerçekleşti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SPOT üyelerinin organize ettiği birinci “Ektik, Biçiyoruz” gecesi SPOT Üretim Fonu’nu desteklemek amacıyla 29 Mart Salı akşamı Colonie’de gerçekleşti. Gecenin bilet gelirlerinden elde edilen SPOT Üretim Fonu desteği, 21-26 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek Domates Biber Patlıcan 3 festivaline olanak yaratacak.

 

Genç ve başarılı Türkiyeli sanatçılara destek için SPOT Üretim Fonu’nun düzenlediği festival formatında gösterim platformu olan ‘Domates Biber Patlıcan’a destek gecesi düzenlendi. Geçmiş festivaller kapsamında konuşma programları, yayınlar, performanslar ve film gösterimlerinin yanı sıra 8 sanatçının yeni işlerinin üretimini mümkün kılan SPOT Üretim Fonu, SPOT Projects’in düzenlediği seminerler, SPOT.TER üyelik etkinlikleri ve sponsorluklardan elde edilen gelir ile oluşturuluyor.

 

İş, sanat ve medya dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren ‘Ektik, Biçiyoruz’gecesinin mekan ve yiyecek sponsorluğunu Colonie üstlendi. Festivalin sponsorları Rönesans Holding, Sarar, Tahincioglu Holding, Adahan İstanbul Hotel, The Marmara Pera Hotel, Artful Living, Atlas Global, Avantgarde Hotel, Bilsar, Habertürk, Bloomberg TV, Power FM, Black or White Dergi, Umur Basım ve Kırtasiye, Stabilo, Mynote olurken, gecenin sponsorları arasında Uka Film ve Elit Çikolata da yerini aldı.

 

Gecede, sanatçılar Fatma Belkıs ve Onur Gökmen’in performansı ve Soprano Ayşe Sicimoğlu ile Bariton Mustafa Arabacı’nın düeti davetlilerden büyük ilgi gördü.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Ahu Orakçıoğlu Ayşe Kucuroğlu 2 Berrin Yoleri (2)Derya KaragülleSuzan Toplusoy (1)Atıl Kutoğlu

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.