İş Dünyası Contemporary İstanbul özel galasında bir araya geldi…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cemiyet hayatının tanınmış simaları, iş dünyası Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ve Contemporary İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli’nin ev sahipliğinde gerçekleşen davette Ulus 29’da bir araya geldi.

İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 14. kez Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden galerilere, sanatçılara ve çağdaş sanat eserlerine ev sahipliği yapacak olan Contemporary Istanbul’un açılışı öncesinde Akbank&Contemporary İstanbul birlikte 13. yıla ermenin mutluluğunu dostlarıyla, cemiyet hayatının tanınmış simaları ve iş dünyasıyla paylaştılar. Ulus 29’un İstanbul’un güzelliklerini gözler önüne seren boğaz manzarasında gerçekleşen davette Suzan Sabancı Dinçer ve Ali Güreli konuklarını bizzat karşıladılar ve ağırladılar. Suzan Sabancı Dinçer ve Ali Güreli gecede birer konuşma da yaptılar. Contemporary Istanbul Onur Kurulu Üyesi Suzan Sabancı Dinçer konuşmasında “Contemporary Istanbul, gerçekten çok önemli bir sanat fuarı. Her yıl Türkiye’den ve dünyadan birçok sanatçıya, sanatsevere ve koleksiyoncuya ev sahipliği yapıyor. Bu fuar Türkiye’de çağdaş sanatın gelişmesi adına önemli katkılar sağlıyor. Bu akşam burada sanata destek ve yön verecek önemli insanlarla bir araya gelmenin sevinci içindeyiz” diyerek heyecanını dile getirdi. Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Sevil Sabancı, Güler Sabancı, Hamdi Akın, Elif Dürüst gibi sanatsever isimler gala davetine katılarak sanata destek oldu.

Elif Dürüst Erden-Emine Timur Erol-Rana Tabanca fc4dda98428727e234d76da612a3d91d_840 Güler Sabancı Hamdi Akın Özcan-Aylin Tahincioğlu Raffi Portakal Sevil Sabancı Silvia Raghebi, Randa Fahme, Ümit Boyner, Najla Mooro Suzan Sabancı Dinçer-Ali Güreli Zafer-Esra Civelek 881853e48f5e9825f660cd2252ef634d_840 Aslı Ersu-Zeynep Fadıllıoğlu Atıl Kutoğlu Ayşe Boyner- Cem Telvi Berrak-Nezih Barut Canan-Nazlı Borak Dilek-Dilhan Hanif

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.