Jolly Tur, EMITT Fuarı’nda en dikkat çeken turizm şirketi oldu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Jolly, EMITT 2020 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda en dikkat çeken turizm şirketi oldu.

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, fuar sırasında düzenlenen basın toplantısında turizm ve Jolly hakkında değerlendirmede bulundu. 2019 yılı sonunda başlattıkları “Mirasım Türkiye” kampanyası ile ilgili duydukları heyecanı dile getiren Vardar, 2020 hedeflerinin büyük ancak iş planlarının hazır olduğunu paylaştı.

Fuarın en büyük katılımcısı olduklarının altını çizen Vardar, “2020 yılının iyi başladığını söyleyebiliriz. 2019 senesi iç pazarda fiyatların yükseldiği bir yıldı. Bu nedenle yolcu sayısında değil, ciroda büyüme hedefimiz vardı ve tüm iş birimlerinde hedeflerimizi yakaladığımız bir sene olduğunu söyleyebilirim.” dedi. Vardar, İç pazarda yüzde 30’luk daralma yaşanırken, Jolly olarak kişi sayısını korumayı başardıklarını ve ciroda yüzde 30’a varan bir büyüme gerçekleştirdiklerini belirtti.

“Mirasım Türkiye Projesi kapsamında Jolly olarak Marmaris’ten Fethiye’ye Trabzon’dan Van’a kadar Türkiye’yi tanıtıyoruz”

Türkiye’nin en büyük kültür operasyonunu yapan şirket olarak başlatmış olduğumuz Mirasım Türkiye Projesi kapsamında Jolly olarak Marmaris’ten Fethiye’ye Trabzon’dan Van’a kadar Türkiye’yi tanıtıyoruz. Sahip olduğumuz bu özel destinasyonların, değerlerin ve zengin mirasın tanıtımı için hem bireylerin hem paydaşların bilinçlendirilmesi için UNDP işbirliğimiz ile bu alanda yatırım yapacağız. Kültür turlarında bu yıl başlatacağımız her ilden kalkışlı tur organizasyonları ile ve her müşteri segmenti için farklı motivasyonlara özel dizayn edilmiş yeni turlar ile, örneğin çocuklu ailelere özel turlar, gençlere özel keşif ve macera turları, gastronomi turları gibi ürünler ile bu alandaki liderliğimizi perçinleyeceğiz.

“Erken rezervasyonun sadece fiyat avantajı değil istenilen otelde istenilen tarihte uygun fiyata yer bulma garantisi”

Vardar, 2020 yılı büyüme hedeflerinin yüzde 50 ciro artışı olduğunu belirtirken, şu an içinde olduğumuz erken rezervasyon döneminde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 58’lik bir ciro artışı yakaladıklarını ifade etti. Misafirlerin bu yıl daha planlı hareket edip erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak istediklerini gözlemlediklerini, erken rezervasyonun sadece fiyat avantajı değil istenilen otelde istenilen tarihte uygun fiyata yer bulma garantisi demek olduğunun da altını çizdi. 2020 yılına büyük hedeflerle başladıklarını belirten Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Vardar, sözlerine şu şekilde devam etti: “Yurtiçinde sunduğumuz otel portföyünü bu yıl ciddi oranda artırıyoruz ve sayısını 800’den 5000’e çıkarıyoruz. Diğer yandan gençlik markamız Unitravel’ın organizasyonu Whitefest ve Corporate Weekend bu hafta sonu başlayacak. 16 yıldır Türkiye’nin en büyük gençlik festivalini yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gençlere ve kurumsal çalışanlara müzik, eğlence ve kayak sporunu bir arada yaşayabilecekleri alternatif bir kış tatili anlayışı yarattık. Bu tip organizasyonlar ile hem Uludağ ekonomisine katkıda bulunuyor hem de sezonu uzatıyoruz.

1metvarsjo87

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.