“Kadın Eli Değerse Dünya Değişir”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“İyi bir geleceği fark yaratan güçlü kadınlar hazırlayacak” diyen Damat, Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliği ile “Kadın Eli Değerse Dünya Değişir” sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

 

Bu özel proje için ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’a poz veren, her biri kendi alanında ünlü ve güçlü kadınlar Damat smokinleri ile objektif karşısına geçtiler. Kitaba ve benzersiz bir sergiye dönüşen bu özel proje, Esma Sultan Yalısı’nda davetlilerin beğenisine sunuldu.

 

Ayşe Arman, Ayten Alpün, Deniz Ülke Arıboğan, Zeynep Özbatur Atakan, Jülide Ateş, Jehan Barbur, Neslihan Demir, Nebahat Çehre, Yonca Ebuzziya, Şahika Ercümen, Esra Oflaz Güvenkaya, Hülya Koçyiğit, Balçiçek İlter, Gül Gölge Saygı, Didem Soydan, Ece Sükan, Zeynep Tanbay, Gonca Vuslateri, Fatoş Yalın, Serra Yılmaz… Birbirinden özel ve güçlü 20 kadın, Koruncuklar için smokinleriyle ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın objektifinin karşısında poz verdiler.

 

Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen geceye Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı Başkanı Figen Özbek birlikte evsahipliği yaptılar. Kokteyl ile başlayan gecede konuklar mekanın tavanından aşağı doğru asılan fotoğrafları ilgiyle incelediler.

 

Verdikleri pozlarla kadına gücün ve iktidarın en az smokin kadar yakışacağını gösteren “Kadın Eli Değerse Dünya Değişir”in ünlü isimleri, toplumsal alanda erkeğin güç sembollerini tek tek ele geçiren kadınlara dikkat çekerek objektif karşısında “Dünyayı kadınlar yönetseydi nasıl bir dünya olurdu?” sorusunada yanıt aradılar.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Zerrin-Metin Malaz Yasemin-Dikran Masis Okan-Nuray FenerciogluMehmet-Beyza ArslanM_32312Figen-ErolEsra-FatihCem KalyoncuArzu-Mehmet KuntBerrin ZorluBerrin-Ahmet YoleriJPGBuse-Volkan

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.