Koruncukların bayramı coşku dolu geçti…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenilenen Feriye Palace‘ta Koruncuk Vakfı yararına düzenlenen etkinlikte, çocuklar aileleri ile birlikte unutulmaz bir gün geçirdiler.

 

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlaması çerçevesinde Koruncuk Vakfı yararına 24 Nisan Pazar günü yenilenen Feriye Palace’ın ev sahipliğinde çocuklara özel bir şenlik düzenlendi.

 

Lisans A.Ş.’nin çocuklar için hazırladığı etkinlik çerçevesinde Looney Tunes, Sevimli Kahramanlar ile Batman-Superman’in yanı sıra showlara ve eğlence labirentine katılan minikler, Panshow’un düzenlediği oyun alanlarında doyasıya eğlenerek Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladılar. Pakolino’nun eğitici oyun atölyesiyle renklenen brunchta Nutricia, Sırma ve Banat da hediyeleriyle çocukları sevindirirken, Refresh-in katkısız meyve ve sebze sularıyla davetlileri serinletti. Doğuş Oto’nun yeni model Volkswagen Touareg’i sergileyerek destek verdiği bu organizasyon Koruncuklara anlamlı bir 23 Nisan armağanı oldu.

 

Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Yasemin Özilhan, Pınar Sabancı, Ekin & Tugay Kerimoğlu, Irmak & Kazım Köseoğlu, Pelin & Rıfat Çebi, Banu & Timur Savcı gibi şenliğe katılan davetliler çocuklarıyla eğlenerek keyifli bir gün geçirdiler.

Haber’in Fotoğrafları

Berrin - Ahmet Yoleri(4) Göktuğ Özdemir Kazim - Irmak KoseoğluPınar - Yalçın Sabancı (12)Yasemin Özilhan (4)Pınar Sabancı(4)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.