Kraliyet Ailesi’ni karıştıracak gelişme…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hakkında çıkan cinsel taciz iddiaları nedeniyle kraliyet görevlerinden uzaklaştırılan Kraliçe II. Elizabeth’in küçük oğlu Prens Andrew, bir kez daha Kraliyet Ailesi’ni zor duruma soktu. Prens Andrew’u cinsel taciz ile suçlayan Virginia Roberts, New York’ta dava açtı.

İngiliz Kraliyet Ailesi, bir kez daha cinsel taciz iddiasıyla sarsıldı. ABD’de reşit olmayan kızlara cinsel saldırı üzerinden seks ticareti ve insan kaçakçılığı ağı oluşturma suçlamalarından tutukluyken cezaevinde ölü bulunan ve intihar ettiği söylenen milyarder Jeffrey Epstein’i ilk itham eden mağdurlardan olan Virginia Giuffre, bu kez Prens Andrew’a dava açtı. Kraliçe Elizabeth’in küçük oğlu Prens Andrew’un cinsel taciz iddiaları ve intihar eden pedofil milyoner Jeffrey Epstein ile ilişkisi uzun zamandır tartışılıyordu.

2019’da hücresinde intihar eden pedofil milyarder Epstein ile 2010 yılına kadar yakın arkadaş olan Prens Andrew, o dönem, henüz 17 yaşındaki Virginia Roberts’ı cinsel ilişkiye zorlamakla suçlanmış ancak iddialar reddedilmişti.

Epstein’ın davasında mağdurlardan biri olan Virginia Roberts dava süresinde Prens Andrew’a suçlamalarına devam etmiş ve 2001 yılında bir gece kulübünde eğlendikten sonra beraber bir eve gidip cinsel ilişkiye zorlandığını açıklamıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.