Markaların Güç Birliği…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Longines, Anatoli ve The Rıtz-Carlton İstanbul, Longines Topkapı Kupası’nın onuruna tasarlanan özel fincan koleksiyonunu, ünlü yazar Saffet Emre Tonguç’un katkılarıyla, The Rıtz-Carlton İstanbul’da düzenlenen davet ile tanıttı.

Longines Uluslararası Yarış festivali kapsamında gerçekleşecek olan ve festivalin en önemli yarışı olarak ön plana çıkan 8 Eylül 2019 tarihli Longines Topkapı Kupası heyecanı keyifli bir davet ile duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde Longines marka direktörü Özlem Kıroğlu Geylan ev sahipliğinde gerçekleşen keyifli davet marka dostları sayesinde renklendirildi.

TheRitz-Carlton, İstanbul’un zarif ambiyansında gerçekleşen davette Anatolimarkası’nın Longines Topkapı Kupası anısına özel tasarladığı fincan koleksiyonu tanıtıldı.  Yaptığı güçlü iş birliktelikleri ile dikkat çeken Anatoli markasının kurucusu Beyhan Bağış’a davet esnasında ünlü seyahat yazarı ve tarihçi Saffet Emre Tonguç Cumhuriyet dönemi at yarışları tarihçesi ve Longines’in bu spor dalına olan katkılarını anlatarak eşlik etti.

Anatoli tarafından tasarlanan Longines Topkapı Kupası özel fincanlarından elde edilen gelirlerin bir kısmı ise İstanbul Atlı Spor Kulübü derneğinin engelli çocukların tedavisinde destekleyici rol oynayan atla terapi birimine bağışlanacağı açıklandı.

longinesss4 longinesss5 longinesss6 longinesss7 longinesss8 longinesss10 longinesss12 longinesss13 longinesss15 longinesss16 8de62d420956efe1ccbd173d6de6b7bf_840

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.