Monte Carlo 62. Gül Balosu gerçekleşti…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyada muhtaç çocuklara yardım amacıyla her yıl düzenlenen etkinlik Monako’da gerçekleşti

Monte Carlo 62. Gül Balosu’nda Karl Lagerfeld imzasıyla Küba rüzgarı esti

 

Monaco Prensi II. Albert ve Hannover Prensesi Caroline’nin yüksek himayelerinde, Prenses Grace Kelly Vakfı’nın dünyadaki yardıma muhtaç çocuklar için düzenlendiği 62. Monte Carlo Gül Balosu geçtiğimiz hafta Monako’da gerçekleşti.

 

Balonun bu sene ki temasını Karl Lagerfeld, Küba olarak tasarladı.  Yıldızlar Salonu “Salle des Etoiles”’i Küba’ya has olan şeker kamışları, Karayipler’in Turkuaz mavisi ve Viñales vadilerinin sarısıyla döşeyen Lagerfeld’e göre bu seneki yardim etkinliği, değişmekte olan Küba toplumunun enerjisini, iyimserliğini ve umudunu kutlamak için bir fırsat oldu..
Küba’nın meşhur müzisyenleri, Son Del Nene, Son Damas, Septeto Nabori ve Cuban Reggaeton sayesinde misafirler geceyi pistte dans ederek geçirdi.

 

Monako’nun en büyük şirketi olan Monte Carlo La Société des Bains de Mer (SBM)’ in Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi Hülya Biren’in ev sahipliği yaptığı bu yılki yardım etkinliğine İstanbul’dan katılan 40 misafirin arasında, Feryal Gülman, Emre-Burcu Ziyal, Meltem Demir, Sema Basa, Sevinç Kuyas, Nahide Koral, Cenk-Oya Ulukartal, Hande Sezer Pekcan gibi isimler yer aldı.

 

Monaco Prensi 2. Albert in yüksek himayelerinde düzenlenen 62. Gül Balosu nda, Prenses Grace Kelly Vakfı’ nın Başkanı olan Prenses Caroline çocukları Andrea ve gelini Tatiana, Charlotte, Pierre ve gelini Beatrice Casiraghi ile birlikte ev sahipliği yaptı.
Monte Carlo SBM’in Türkiye ve Ortadoğu  temsilcisi Hülya Biren hedefinin 2017 yılında 63. Gül Balosu nu Türkiye nin dünyada  tanıtımına destek olmak amacıyla  Istanbul temasıyla gerçekleştirmek olduğunu belirtti.

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Arzu Biren, Feryal Gülman3 Gülşen ErenMeltem Demir2Nuray Fenercioğlu 2Sema Basa 3

Yorumlar kapalı.