Mücevher tutkunları By Bilgün Dereli davetinde buluştu…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

B Point by Bilgün Dereli markasının yaratıcısı Bilgün Dereli, yaz sezonuna özel hazırladığı koleksiyonlarını cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımıyla ‘10 Karaköy A Morgans Original’da verdiği bir davetle tanıttı.

 

Hayatın içinden aldığı ilhamları göz alıcı takılara dönüştüren Bilgün Dereli, yazın gelişini müjdeleyen ‘Kırmızı Mercan’lardan oluşan özel yaz koleksiyonlarını tanıttı.

 

Karaköy’de popüler bir adres olan ’10 Karaköy, A Morgans Original’ içinde bulunan Rudolf Bar’da gerçekleşen davette iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri bir araya geldi.

 

Ümit Boyner, Betina Hakko, Zeynep Çarmıklı, Ayşegül Dinçkök, Yasemin Aloğlu, Evin Şaşmaz, Dilek Hanif, Suzan Toplusoy, Gülden Büyükuçak, Şebnem Dinçgör, İnci Aksoy, Songül Polat Sel, Ayşe Boyner, Şebnem Çapa, Yasemin Kamhi, Ayşegül Gerçin, Aslı Ekşioğlu ve Nahide Büyükkaymakçı, Seda Güven gibi isimlerin katıldığı davette, misafirler 10 Karaköy’ün geçmişi ve günümüzü etkileyici bir şekilde sunan  atmosferinin ve  Rudolf’un yenilenenyaz menülerinin tadını çıkarırken, takıların büyülü dünyasında da yolculuğa çıktı.

Aslı Ekşioğlu Ayşegül Dinçkök, Seda Güven Ayşin EkşioğluGülden Büyükuçakİnci AksoyNahide BüyükkaymakçıNihan-Ekin BaranSeda GüvenSongül Polat SelYasemin Aloğlu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.