Mustang X Raisa & Vanessa

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En Uzun Gece En Göz Alıcı Şova Ev Sahipliği Yaptı

 

Köklü geçmişiyle klasikleşmiş bir Amerikan otomobil efsanesi olan, göz alıcı tasarımı ve yüksek performansı ile tüm dünyaya ün salmış Ford Mustang; şehrin asi ve yaratıcı moda tasarımcıları Raisa&Vanessa ile özel bir şova imza attı.

 

Yılın en uzun gecesinde özel bir şova imza atan Ford Mustang ve Raisa&Vanessa; 21 Aralık Çarşamba gecesi otoparkı göz alıcı bir sete dönüştürdü. İstanbul Kongre Merkezi’nin otopark alanında gerçekleşen şovda, Ford Mustang ve Raisa&Vanessa’nın Sonbahar-Kış 2017/18 Koleksiyonu iş, cemiyet, sanat ve moda dünyasının önde gelen isimlerine ilk kez sunuldu. 50 yıllık geçmişinde tasarımı, motor sesi ve performanslı sürüşü ile sıradan bir spor otomobilden çok daha fazlasını sunan Ford Mustang ile Uzak Doğu kültürünün incelikli bir maksimalizm ile işlendiği, asi ve dinamik ruha sahip  Raisa&Vanessa Sonbahar-Kış 17/18 koleksiyonu izleyiciler tarafından tam not aldı.

 

3.000 metrekarelik otopark alanında gerçekleşen şovda; iş, cemiyet, sanat ve moda dünyası bir araya geldi. İş, Cemiyet, Sanat ve Moda dünyasının öncülerinden Bengü, Eda Taşpınar, Ceylan Çapa, Aslışah Alkoçlar, Lal Denizli, Gökçe Bahadır geceye katılan isimler arasında yerini aldı. Set ve şov direktörlüğünü Uğurhan Akdeniz’in gerçekleştirdiği şov, Serdar Bostancı yönetimindeki Castrol Ford Team Türkiye Pilotları Murat Bostancı, Ümit Can Özdemir, Orhan Avcıoğlu’nun Mustang’ler ile gerçekleştirdikleri etkileyici performans ile başladı. She Past Away grubunun canlı performansı sırasında 40 modelin sunduğu koleksiyon ile  Ford Mustang ve Raisa&Vanessa DNA’sı özel bir harmoni içinde buluştu.

 

Özünde asi bir dinamizm bulunan iki markanın birlikteliği konukların yoğun ilgisini çekti. En uzun gece gerçekleştirilen şovun ardından parti ile devam ederken gecenin müzikleri ise Ali Kuru ve Cüneyt Öztürk ’e emanet edildi.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Ceylan Capa Çiğdem Kayalı Eda Taşpınar Lal Denizli Mina Başaran Rachel Araz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.