Müzik dolu bir gece…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ulus’taki Chin Chin Restaurant’ta müzik dolu bir gece

Eğlence hayatının vazgeçilmez mekanları arasında bulunan Chin Chin Restaurant’ta  Ali Sayar  80’ler ve 90’ların en özel şarkılarıyla  davetlilere güzel bir gece yaşattı. Aralarında Zeynep-İlker Çebi, Nejdet-Emel Ayaydın, Feryal Gülman, Figen-Fatih Kıral, Ebru Çarıkçılar, Ömer-Aslıhan Abacı, Esen-Alper Ziyal, Burcu Hattat, Öykü Erdem, Güray Oflazoğlu, Güray Yakar, Fatma Aydoğdu, Burcu-Cihan Cesur, Burcu-Nurhan Erçil gibi  Cemiyet hayatı, İş ve sanat dünyasından bir çok ünlü ismin bulunduğu konuklarına eğlence dolu bir gece yaşatan Chin Chin’de Cenk Eren sahne performansıyla herkesi büyüledi. Başarılı sanatçının ardından dj setinin başına geçerek coşkuyu arttıran Ali Sayar, konukları için hazırladığı 80 ve 90’ların en özel şarkılarından oluşan playlisti ile misafirlerini adeta mest etti.
Gecenin geç saatlerine kadar ritmi bir an olsun düşmeyen eğlence dolu gece Chin Chin’i dolduran ünlü isimlerin hep birlikte söylediği şarkılarla noktalandı.

1asdsadasdasdsad 2asdsadasdasdsad 3asdsadasdasdsad 5asdsadasdasdsad 6asdsadasdasdsad 7asdsadasdasdsad 8asdsadasdasdsad 10asdsadasdasdsad 15asdsadasdasdsad 16asdsadasdasdsad 17asdsadasdasdsad 22asdsadasdasdsad 23asdsadasdasdsad

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.