NEYAD’dan çocuklar için iftar…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (NEYAD)’nin kız çocuklarının eğitimi yararına bu yıl 5’incisini düzenlediği iftar yemeği Ottoman’s Life Hotel Deluxe’te gerçekleşti.

Dernek Başkanı Nilgün Diptaş ev sahipliğinde ve Ottoman’s Life Hotel Deluxe sponsorluğunda gerçekleşen geleneksel iftar yemeğine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eşi Hamdiye Soylu, Milletvekili Belma Satır, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Alev Dedegil, Beyhan-Egemen Bağış, Dilek Şahsuvaroğlu, Hanife Akdağ, Hürrem-Abdullah Buladı, Banu-Ali Yüksel, Murat Gevrek, İlhami Yıldırım, İbrahim Yıldırım, Kemal Akar, Feryal Gülman, Ivana Sert, Fatma Topaloğlu Pehlivan, Hilal Oğuzkaan, Asuman Kerkez, Rahime Akdoğan gibi siyaset, iş ve cemiyet dünyasından da isimler katıldı. Ayrıca davete sürpriz isim olarak Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan ve yakın zamanda Müslüman olan Della Miles da katıldı.

Süleyman Soylu gecenin sponsoru Mehmet-Şükriye Topaloğlu çifti başta olmak üzere Banu-Ali Yüksel, Murat Gevrek, Dilek Şahsuvaroğlu ve Abdullah Buladı’ya NEYAD’a desteklerinden dolayı plaket takdim etti. İftar davetinden elde edilen gelir lisans, yüksek lisans ve doktora desteği olarak kızların eğitiminde kullanılacak.

22Neyadkapak370 27Neyadkapak370 31Neyadkapak370 3Neyadkapak370 4Neyadkapak370 5Neyadkapak370 9Neyadkapak3706Neyadkapak370 8Neyadkapak370 13Neyadkapak370 15Neyadkapak370 19Neyadkapak370 21Neyadkapak370

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.