NG Kütahya Seramik’ten 30. yıl kutlaması…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1989 yılından bu yana ürettiği tasarımlarla fark yaratan Türk seramik sektörünün lider markası NG Kütahya Seramik, 30’uncu yılını  İstanbul Raffles Otel’de 700 konuğun katıldığı görkemli bir geceyle kutladı.

 

NG Kurucu Başkanı Nafi Güral eve eşi Gülsüm Güral, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve eşi Yelda Güral, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ve eşi Onur Sürmeli, NG Hotels Başkanı Hediye Güral Gür, NG Lojisik Yönetim Kurulu Başkanı Gülden Güral davetlilere ev sahipliği yaptı.

700 konuğun katıldığı gala gecesi NG Kütahya Seramik’in 30 yıllık serüvenini anlatan mini belgesel ile başladı.

NG Kütahya Seramik yeni markası NG Spain’in lansmanını ilk kez bu gecede gerçekleştirdi.

NG Spain’in Azuvi, Cerocuarenta ve Living Ceramics firmalarının tasarımları ile NG Kütahya Seramik’in koleksiyonlarından ve sektör tecrübesinden gücünü aldığı belirtiliyor. Yeni markanın ürünleri ilk kez 30. yıl gecesinde sergilendi.

 

Nafi Güral, şirketin 1989 yılından bugüne geldiği noktayı şu sözlerle değerlendirdi:

“Geride bıraktığımız 30 yılda çok büyük bir mesafe kat ettik. İlk üretimimize 10 x 20 cm ebadıyla başladık. Bugün dünyanın en büyük ebatta üretimini yapan firma konumuna geldik.

90’lı yıllarda Türkiye kabuk değiştiriyordu. Bu değişimle birlikte Türkiye’nin gelişmesinden kişi başına düşen üretimlerin artmasında inşaat sektörü çok önemli bir rol oynadı.

İnşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte Türkiye gelişti. Bununla birlikte seramik sektörü de değişti ve gelişti. Ekip arkadaşlarımız çok büyük fedakârlıklar gösterip çalıştılar ve bugünlere geldiler. Her ne kadar benim adım telaffuz ediliyorsa da bu ekibin içinde tek bir bireyim.

Esas başarı işte bu salonda toplanmış olan iş ortaklarımız, mimarlarımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve en önemlisi de bu ürünleri kullanan tüketicilerimize ait. Bunun için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu salonda bulunamayanlara da sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum. İyi ki sizler varsınız.”

ngtime9 ngtime12 ngtime13 ng-kutahya-seramik-30-yasini-kutladi-13739029 ngtime6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.