OMEGA’dan 007 koleksiyonuna yeni model…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OMEGA, 1995’teki GoldenEye filminden bu yana James Bond’u, Seamaster saatleriyle tamamlıyor. İşte bu özel yeni sürüm ile bu ortaklığın gurur verici bir kutlaması olarak, 007 koleksiyonuna yeni bir model daha ekleniyor; Seamaster Diver 300M James Bond Numbered Edition.

Teknolojik stil ve inovasyon, James Bond hikayesinin her zaman temel parçaları olmuştur. Bu mirasa uygun olarak OMEGA, 007 hayranlarına özel bol miktarda yüksek teknoloji detayı sunan; yepyeni bir Seamaster Diver 300M James Bond Numbered Edition sunuyor. OMEGA, 1995’teki GoldenEye filminden bu yana James Bond’u, Seamaster saatleriyle tamamlıyor. İşte bu özel yeni sürüm ile bu ortaklığın gurur verici bir kutlaması olarak, 007 koleksiyonuna yeni bir model daha ekleniyor. Olağanüstü bir görünüm yaratmak için saatin 42 mm’lik kasası platin-altından üretilerek her bir saatin yan tarafına, Numaralı Edisyon numarasının işlendiği platin-altından bir plaka eklendi. Aynı güzel malzeme, saatin siyah deri kayışının cilalanmış-fırçalanmış tokasında da kullanıldı.

Saatin benzersiz tasarımında keşfedilebilecek diğer özellikleri arasında; platin dalış ölçeğine sahip kabartmalı siyah seramik bezeli ve 18K beyaz altından, dönen tabanca-namlusu tasarımına sahip siyah emaye kadranı yer alıyor. OMEGA James Bond koleksiyonunun bir parçası olarak, bu saat aynı zamanda saat 10 indeksi Super-LumiNova’sı içine gizlenmiş 50 rakamını içeriyor ve bununla James Bond filmi On Her Majesty’s Secret Service’in 50. yıldönümüne atıfta bulunuyor. Kadranın farklı yerlerinde görebileceğiniz diğer özellikleri arasında; beyaz emaye dakika alanında, saat 7 hizasında 007 logosu ve 18K beyaz altından üretilen akrep-yelkovanı, indeksleri ve saat 12 hizasındaki Bond aile arması yer alıyor. Saatin arkasını çevirdiğiniz zaman karşınıza, safir kristal kasa arkasına lazerle işlenen ve platinle doldurulan ikinci bir Bond aile arması çıkıyor. Armanın büyüleyici etkisi, en ince ayrıntısına kadar el işçiliği ile tamamlanmasında saklı. Kasa arkası camından en yüksek hassasiyet, kronometrik performans ve manyetik rezonans standartlarında onaylanan OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 8807 mekanizmasını görebilirsiniz. Son olarak, saatin tutkunları için yeni Seamaster Diver 300M James Bond Numbered Edition, kendi Globe-Trotter ™çantasında NATO kayışlardan esinlenen kayışı ile sunuluyor. Çantanın içinde ayrıca bir siyah kauçuk ve bir de NATO kayış yer alıyor.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.