Ormanada’da spor keyfi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eczacıbaşı Gayrimenkul ve Yatırım’ın yaşam projesi Ormanada, seçkin spor olanaklarıyla dikkat çekiyor. Zekeriyaköy’ün yemyeşil ormanlarının tam ortasında, bol oksijen alarak spor yapmanın ayrıcalığını site sakinlerine sunan Ormanada’nın yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor sahalarının yanı sıra tenis kortları da özel olarak tasarlandı.

 

Ormanada’da günün 24 saati spor yapmak ve sağlıklı beslenmek mümkün. 25 dönümlük yeşil alan, geniş yürüyüş ve bisiklet yolları, çok amaçlı spor sahası ve doğal tarım ürünlerinin yetiştiği Adabostan, Ormanada’nın olanaklarından bazıları… Site sakinleri doğal üyesi oldukları MACFit’in uzman spor eğitmenleri eşliğine spor yapabilir ya da açık havada aynı kaldırım taşına basmadan 5 km boyunca özgürce yürüyebilir. Ardından doğal tarım alanı Adabostan’da yetişen ekolojik sebze ve meyvelerle güne sağlıklı bir başlangıç yapabilir.

 

 

 

Tenis kortlarının zemini Avustralya Open standartlarında

 

Mevcut spor alanları, yürüyüş parkuru ve MACFit’in spor salonlarının yanı sıra Ormanada’nın tenis kortları da özel olarak tasarlandı. Avustralya Open Grand Slam turnuvası ve 2000 Sydney Olimpiyatları’nın resmi kortlarında kullanılan “Rebound Ace Grand Slam” zemin malzemesi ile kaplanan tenis kortlarının biri kapanabilir diğeri ise açık olarak Ormanada sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

 

Ormanada’nın tenis kortları yüksek performanslı ürün kullanımı ile vücuttaki stresi ve yorgunluğu azaltırken tenis tutkunlarının daha uzun süreli performans göstermesini kolaylaştırıyor.  12 ay kullanım imkanına sahip olan tenis kortları, aşırı kullanımlar sonrasında bile esnekliğini hiçbir zaman kaybetmiyor. Özellikle 35 yaş üstü veteranların ve profesyonellerin tercih ettiği zemin muntazam top sekişini mümkün kılarken UV ışınlarına karşı da korumalı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.