Renkler ve Hisler

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rayna’ss Jewellery, aksesuar severleri yepyeni bir koleksiyon ile büyüledi. Tasarımlarda duygu ve enerjiyi ön plana çıkaran Rayna’ss bu kez renklerin gücünden ilham aldı.

 

Tasarımlarında duygu ve enerjiyi ön plana alan, yenilikçi çizgisiyle zarafeti birleştiren ve mücevher tasarımına yeni bir soluk getiren Rayna’ss Jewellery’nin yeni koleksiyonu “Renkler ve Hisler”  Zorlu Center Raffles Otel’de iş ve cemiyet hayatını buluşturan özel bir etkinlik ile tanıtıldı. Birbirinden çarpıcı tasarımların görücüye çıkartıldığı bu özel günde Rayna’ss Jewellery Kurucusu Haço Keleş, değerli taş satın alırken dikkat edilmesi gereken konular hakkında misafirleri bilgilendirdi. Etkinlik kapsamında Keleş, Cansen Yeni Kut’un moderatörlüğünde gerçekleşen panelde seçkin davetli topluluğuna “mücevherde 2016 trenleri” hakkında bilgi verdi.

 

Müzik dinletisi ile renklenen organizasyonda “Renkler ve Hisler Koleksiyonu” büyük beğeni topladı. Organizasyon kapsamında, yaklaşan yeni yıl nedeniyle farklı bir hediye alternatifi olarak göze çarpan pırlanta ve yakut setler de yoğun ilgi görerek yeni sahiplerini buldu.

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Reyhan İpekel Seda Vural Selen KeçeliSitare AkdilekZeynep IlıcalıZuhal Pirinçcioğlu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.