Rüya bir düğün ile ömür boyu mutluluğa adım attılar

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Modacı Selen Hamza ile Ersin Çalıkuşu’nun  düğünü geçtiğimiz günlerde ‘Cercle d’ Orient’ Büyük Kulüp’te gerçekleşti. Düğüne iş, siyaset, cemiyet ve sanat dünyasından 500 davetli katıldı.

Bands Atelier markasının kurucusu Selen Hamza ile işadamı Ersin Çalıkuşu’nun düğünü  geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Büyük Kulüp’te düzenlenen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren çift mutluluklarını sevenleriyle paylaştı. Her şeyin özenle seçildiği, katılan konukların geç saatlere kadar eğlenip “kusursuz bir organizasyon” olarak yorumladığı düğünde, her şey en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüştü. Önce havuz başında kokteyl şeklinde başlayan düğün, yine aynı alanda kıyılan nikâhın ardından, mekânın kış bahçesinde yemek ile devam etti. Selen Hamza’nın nikah şahitliğini ortağı Buket Oral ve eşi Kaan Oral yaparken Ersin Çalıkuşu’nun şahitliğini Milletvekili Haluk Pirimoğlu ve Aydın Polat yaptı. Kristal şamdanlarla süslenen giriş kısmındaki kırmızı halı, gönderilen çelenklerle adeta çiçek bahçesine dönüştü. Sayın Haluk Pirimoğlu’nun yaptığı konuşmanın ardından Selen-Ersin çifti “Bağdat” şarkısı eşliğinde ilk danslarını yaptılar. Düğüne; iş camiası başta olmak üzere, siyaset, cemiyet ve sanat dünyasından 500 davetli katıldı. Düğünün organizasyonunu yapan Fiyonk organizasyon, çiftin istekleri doğrultusunda her yeri beyaz orkidelerle donattı. Selen Hamza, özenle çalışılıp tasarlanan Sagaza Madrid imzalı görkemli gelinliğiyle göz kamaştırırken Ersin Çalıkuşu’nun damatlığı Vakko imzası taşıyordu. Balayı için Maldivleri tercih eden çift, düğünün ardından iyice dinlenerek mavinin ve güneşin tadını çıkardılar.

 

Haber’in Fotoğrafları

yas%cc%a7ar-i%cc%87pek-oya-recai-koc%cc%a7ak meltem-aydin-selma-aydin emir-eda-kilic%cc%a7buket-oral-selma-aydin-seray-kurtaft_57763l7a0507

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.