Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan flaş açıklama…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sunucu Ece Erken ile Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun aşkı geçtiğimiz haftalarda magazin gündemine düşmüştü.

Sunucu Ece Erken’in, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun aracına saldırdığı iddia edildi. O anın görüntülerini yayınlayan Benan Mahmutyazıcıoğlu, “Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip, araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım…” ifadelerini kullandı. Yaşananlardan sonra Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan flaş açıklamalar geldi. Ece Erken ise sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programından istifa etti.

Sunucu Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun aşkı geçtiğimiz haftalarda magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ece Erken, hakkında çıkan haberlerden sonra konuyla ilgili, “9 ay önce dava açılmış ve ayrı evlerde yaşıyorlar. Eşiyle aynı evde yaşayan biriyle birlikte olmadım” açıklamasını yapmıştı.Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ise adeta olay yarattı. Gece yarısı evinin önüne gelip, araçlarına zarar verdiğini dile getiren Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırdığını duyurdu.

Çıkan haberlerden sonra ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan açıklama geldi.

Mahmutyazıcıoğlu şunları söyledi:

Pişman değilim, Ece Erken’in arkasındayım. Allah’tan gelen bir gönül ilişkisi yaşıyorum. Bir davam var, devam ediyor. Ama konuşmak istemiyorum çünkü evlatlarım var. Görüntüler eski… Bir sinir anı… Arabalar benim, şikayetçi değilim. Napalım oldu, çocukça yaşanan bir sinir. Basit bir olay. Görüntülerle ilgili konuşacak hiçbir şey yok. Muhattabı benim canı sağ olsun, geldi geçti… Bir suçlu varsa o suçlu benim… Ben bunlarla gündeme gelmeyi seven bir insan değilim. İki çocuk babasıyım. Bundan sonra susmayan herkes karşısında beni bulur. Benim hiçbir sıkıntım yok. Eleştirebilirler ama hakaret edemezler. Bu işler bitsin konuşulmasın artık.Kim ne diyorsa desin! Üçüncü bir kişiyle alakası yok. Bir suçlu istiyorlarsa suçlu benim! Günah keçisi benim! Ben bir yerde yakalanmadım. Her şeyi ortada yaşadık. Aklı başımızda insanlarız. Görüntülerde yaşananlar dün olmuş bir şey değil.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.