Savcı Hikmet Gülay yedinci şiir kitabı ve fotoğraf sergisini tanıttı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meslekte 35 yılını dolduran İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Savcısı Hikmet Gülay 3. Kişisel Fotoğraf Sergisi “Şehirler ve Caddeleri” ile piyasaya son çıkan kitabı “Olduğun Yerdeyim”in imza gününü aynı anda Kadıköy Akademi Kitapevin de yaptı.

Hikmet Gülay 35 yıllık meslek yaşantısının 20 yılını aşkın bir zaman C.Başsavcısı, C.Başsavcı Vekili gibi idarecilik görevlerinde bulundu.

Ayrıca yoğun görev yaşantısına rağmen yazım hayatı içerisine 7 şiir kitabı sığdırdı. Fotoğraf sanatında da özgün ve çarpıcı eserler veren Gülay’ın son sergisi yine büyük bir ilgi odağı oldu.

Fotoğraf sergisini gezdiğimizde fotoğrafların canlı renkleri kapsayan tarihi doku ağırlıklı yerli ve yabancı değişik şehirlerin görüntülerinden meydana geldiğini gördük. Gerçekten başarılı fotoğraflar. Adeta kendinizi fotoğrafın içinde hissediyorsunuz.

Hikmet Gülay ile ayaküstü yaptığımız sohbette Fotoğraf sergisinin 8 Şubat akşamına kadar İstanbul Bölge Adliye Mahkemeleri A Blok salonunda gezmeye açık olacağını daha sonra 9-15 Şubat tarihleri arasında İstanbul Anadolu Adliyesi Sergi salonunda meraklılarına sergileneceğini söyledi.

Bizce bu fotoğrafları görmek için bu fırsat kaçırılmaz. Sayın Başsavcımızın gerek kitap yazımı ve gerekse fotoğraf sanatında başarılarının devamını diliyor. Okuyanı ve izleyeni bol olsun diyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.