Seda Diker’in onuncu kitap lansmanı yapıldı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hayatını Türkiye’deki kadınların özgürleşmesi ve güçlenmesine adayan yazar Seda Diker’in onuncu kitabı ‘Artık Anne Olmak İstiyorum’un lansmanı gerçekleştirildi.

20 yılı aşkın süredir olumsuz duygu ve düşüncelere olan bağımlılığımızın giderilmesi yöntemleri üzerine çalışan Seda Diker’in ‘Artık Anne Olmak İstiyorum’ kitabının lansmanı Dada Salon Kabaret’te düzenlendi. Derinlerdeki olumsuz duygu ve düşüncelerin pozitife dönüştürülmesi konusunda şimdiye kadar 25 bin kişiyle çalışan Seda Diker yeni kitabının lansmanında Ayşe Arman’la özel bir söyleşi gerçekleştirdi. Lansmana Yasemin Aloğlu, Zeynep Çarmıklı, Sedef İybar, Sedef Orman, Emel Oysal, Füsun Hattat gibi isimler katıldı. Kendi deneyimlerini davetlilerle paylaşan Seda Diker yaklaşık 20 yıl önce 2 rahim ameliyatı geçirerek doktoruyla birlikte bebek sahibi olmasının önündeki tüm fiziksel engeli aştığını ama 3 aşılama ve 6 tüp bebek denemesine rağmen çocuk sahibi olamadığını anlattı. Bu önündeki engelin aslında derin duygusal bellekte yattığını keşfettiğini söyleyen Diker, “Duygusal çatışmalarımı çözümledikten sonra oğlum Burak’ı kucağıma aldım. Yıllardır derin duygusal bellekteki bariyerleri aşmaya yönelik çalışmalar yapıyorum. Bu kitabımda da hem kendi yolculuğumu hem de metotlarımla yardımcı olduğum 4 anne adayının da nasıl bebek sahibi olduğunu anlattım”  diye konuştu.

Seda Diker Sedef İybar Sedef Orman Zeynep Carmıklı, Yasemin Aloğlu 1118ab0d6a2a6efd6e5500828aeeb8dd_840 Ayşe Brav Ece Vahapoğlu Emel Okçu, Emel Oysak, Enise Gür Füsün Kuran İdil Lüleci, Füsün Hattat İpek Develi Seda Diker,Burcu Yılmaz Diker ayşe arman

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.