Suyun asil şampiyonu Edox Delfin…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1961 yılında piyasaya çıktığında, “Su Şampiyonu” ünvanına sahip Edox’un Delfin koleksiyonu saatleri bu ünvanını yeni modelinde göğsünde taşıyor. Saatin ön kısmında “Water Champions” yazısı, arkasında saatin simgesi yunus logosu mevcut.

 

Piyasaya çıktığı 60’lı yıllarda “su geçirmez saat” kavramına yepyeni bir tarih yazan Edox’un yunusu Delfin, aradan geçen 55 yıldan sonra yeni versiyonuyla yeniden sahnede. Üstelik Su Şampiyonu Delfin, yeni rekorlar kırmaya hazır…

 

Güçlendirilmiş kasa kapağı, patentli çift taç sistemi, ekstra şok yalıtım, spor ve mekanik bir güçle ve su geçirmez özelliği 200 metreye taşınmış Delfin, hem özellik hem de tasarım arayanların tercihi konumunda… İnanılmaz özelliklerinin yanında tasarımıyla da göz kamaştıran Delfin, bir spor saatin sunabileceği tüm özelliklerin yanı sıra bir klasik saatin asaletine ve ihtişamına da sahip.

 

Butik Saat üreticisi EDOX Jura-tabanlı saatlerini incelikle ve hassasiyetle 1884 yılından beri üreten ve Extreme Sailing Series, Dakar Rallisi ve Dünya Powerboat Şampiyonası, Dünya Offshore resmi zaman tutucu ve sponsorudur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.