Tahincoğlu Nidapark’tan ev alanlar şikayetçi…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2 Milyar TL’lik yatırım kararı açıklayan Tahincioğlu Holding’den ev alanlar yüksek aidatlardan şikayetçi.

Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu yıl sonuna kadar toplam 2 milyar liralık yatırım planladıklarını açıkladı. İstanbul Çengelköy’de 1 milyar lira yatırım değerine sahip ‘Nidapark Çengelköy’ konut projesinin temelini atan Tahincioğlu Holding’den av alanlar yüksek aidatlardan şikayetçi. Tahincioğlu’na ait Nidapark projelerinden ev alanlar, yüksek gelen aidat ve eskiye dönük çıkarılan borçlar nedeniyle peş peşe şikayetler yağdırıyor. Tahincioğlu Holding yönetimi ise gelen şikayetler karşısında adeta kulağını tıkamış durumda.

İşte Şikayetvar sitesinde Tahincioğlu Nidapark projesinden ev alan kişilerin paylaştığı şikayetler…

– Tahincioğlu İnşaat Nidapark Yüksek Isınma Ve Aidat Bedelleri Topluyor.

Ahmet – Tahincioğlu nidapark 636 TL aidat alıyor. Üzerine ek bütçe çıkarıp ev sahiplerinden 1000 TL istiyor. Üzerine havalar sıcak olduğu için ısınma olmamasına rağmen 300 TL her ay para topluyor. Resmi temeli olmayan bu fahiş ücretlendirmeleri sona erdirin.

Tahincioğlu İnşaat Nidapark Küçükyalı Teslim Edilmiyor

Ismail -2017 yılının mart ayında Topraktan 3 yılda teslim diye satın aldığım daire teslim edilmiyor. Teslim tarihi 2020 Haziran denilmişti ama şu anda 2021 Mayıs diyorlar. Mücbir sebep diye anlaşmışlar Emlak Konut ® ile ve diyorlar ki kira yardımı da alamazsınız. Ama satış ofisi hala satış yapıyor. Bütün hesaplarımızı bu tarihteki teslime göre yapmıştık. Mağduruz.

Nidapark Kayaşehir Zümrüt Asansör Gideri Skandalı

Okan-Nidapark Kayaşehir Zümrüt sitesinde 14 aydır ikamet etmekteyim. Pandemi sürecinde havuz vs kullanım dışıydı. Bizlerden 3+1 daire için asansör bakım gideri adı altında 1035 lira isteniyor. Kat malikinden alınması gereken miktar kiracılardan talep ediliyor. Üstelik üç bloklu 330 daireli butik denilebilecek bir site olmasına rağmen 597.97 lira aidat alınıyor ve şu anda ortak alan elektrik gider bedeli olarak ekstra 183 lira daha isteniyor. Aylık ortalama 1000 TL’ye yakın bu siteye para ödüyorum. Bu saçma düzen değişmeli.

Tahincioğlu İnşaat Tahincioğlu Nidapark Evleri

Esma- Merhaba tahincioğlu inşaat nidapark projesinden aldığım ev 2020 haziranda teslim dendi evimi sattım buradan ev aldım ve hala evler teslim edilmedi eşyalarım depoda. Sizlere soruyorum bir daha bu firmadan kim ev alır mağdur oldum kira yardımı yapması gerek onu da mücbir gerekçesiyle yapmıyor… Bu nasıl ciddiyet.

https://www.sikayetvar.com/tahincioglu-insaat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.