Temsa ve Mapar işbirliği imzalarını attı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İmzalanan protokole göre Mapar Temsa’nın otobüs ürünlerinin satışını yapacak. Satış sonrası hizmetini de verecek. Yapılan anlaşma ile de Mapar, Fuso Canter araçlarına da satış ve satış sonrasında hizmet verecek.
Temsa ve Mapar’ın otomotiv sektöründe ses getirecek anlaşmasının imzaları bugün düzenlenen etkinlikte atıldı. Temsa’nın Altunizade’deki merkezinde düzenlenen etkinlikte işbirliğine yönelik imzayı Temsa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp ve Mapar Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin birlikte attı.

Mapar Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin de yaptığı açıklamada, “Temsa yönetiminin bize yaptığı katkılar için çok teşekkür ediyorum. Bizde Temsa ile ortağı olduğumuz Brey Otomotiv ile daha önce yetkili satıcı olarak şimdi ise satış sonrası hizmet ile devam eden ortaklığımız bulunuyor. Mapar olarak 4 senedir Temsa ile çok iyi çalışıyoruz. Kendi çalıştırdığımız araçlar var. Mapar otobüs kiralama alanında başlangıcı yaparak çok iyi noktalara geldik. Bu ortaklık ile beraber servis sürecine de yapacağımız katkılar ile  devamı da gelecek. Biz servis ve yedek parça işinde çok iyiyiz. Temsa da kendini kanıtlamış bir firma. Temsa’nın araçlarına vereceğimiz kaliteli hizmete de herkes şahit olacak. Fuso Canter ile ürün gruplarımızı tamamlamış olduk. Hafif kamyon alanında Canter ile başlamaktan da çok mutluyuz. Bu işbirliğinin Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Etkinlikte Temsa Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ, Fuso Canter Pazarlama Müdürü Aytuğ Bük, Temsa Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Yurtiçi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Süleyman Yurt, Yurtiçi Satış Sonrası Hizmetler Yetkilisi Orhan Kodarlak, Fuso Canter Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Özkan Eriş, Mapar Genel Müdürü Tanju Nayır, Otobüs Satış Müdürü Ender Keskin de hazır bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.