Ünlü İşadamı Galip Öztürk Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullandı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Ünlü iş adamı Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, hakkındaki bir dava nedeni ile Yargıtay’ın verdiği karar sonrası yeniden Gürcistan’a gitmek zorunda kaldı.
Galip Öztürk, Gürcistan’tan sosyal medya sayfasında ise Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullanırken çekilen fotoğraflarını yayınladı. Türkiye’de önemli yatırımları bulunan ve bu zaman kadar büyük ölçekte istihdam alanı oluşturan iş adamı Galip Öztürk’ün yatırımlarının büyük bir kısmını Gürcistan’a kaydırması, Türk ekonomisi için kayıp olarak nitelendirildi.
Metro Holdin Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullanırken çekilen fotoğraflarını sosyal medyada hem Gürcüce hem de Türkçe sözlerle yayınlayarak, “İstikrar devam etsin. Gürcistan büyüsün. Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oyumu kullandım. Hayırlı olsun” mesajı yayımladı.
FETÖ terör örgütünün kumpasları nedeni ile zor günler geçiren ve mücadelesinde yalnız bırakılan Galip Öztürk, zorunlu olarak daha önceki yıllarda Gürcistan vatandaşlığına geçmişti. Galip Öztürk’ün hem Türk vatandaşı hemde Gürcistan vatandaşı olduğu öğrenildi. Türk kimliğinden asla vazgeçmeyen Galip Öztürk’ün sosyal medyada da sık sık ‘Türkiye büyüsün’ mesajlarını paylaşması dikkat çekiyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.