‘Ageless Talks’ Ünlü Akınına Uğradı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu bünyesindeki Ageless Clinic’in “Ageless Talks” organizasyonuna ünlü isimler akın etti.
İstanbul Cerrahi Sağlık grubu bünyesinde yer alan Ageless Clinic’in düzenlediği “Ageless Talks” konseptli öğlen yemeği organizasyonuna ünlüler yoğun ilgi gösterdi. Sağlıklı yaşam ve anti- aging merkezi aldı altında hizmet veren Ageless Clinc “beageless” mottosu ile bir
ilke daha imza atarak “Ageless Talks” konseptlerinin birincisini, düzenlediği yemek organizasyonu ile iş, sanat ve cemiyet hayatından tanınmış isimlere tanıttı. Anti – aging trendlerinden sağlıklı yaş almaya, genç kalmaktan genetik haritalarımıza kadar pek çok konunun konuşulduğu Ageless Talks’ta, Ageless Clinic’in her biri konusunda uzman doktorları, davetlilerin sorularını yanıtladılar.

 

Organizasyona Yıl Boyu Devam

 

İlki düzenlenen Ageless Talks organizasyonu Çeşme, Bodrum gibi yazlık yörelerle beraber, Kuveyt, Bahreyn, Dubai gibi Orta Doğu’nun önemli merkezlerinde de yıl boyu devam edecek. Aralarında Feryal Gülman, Sitare Akdilek, Revna Demirören, Aylin Yılmaz, Begüm Karamahmutoğlu, Burcu Hanif, Begüm Özer, Berrin Zorlu, Burcu Ziyal, Dilek Türker,  İsmet Alpagut, Buket Taşdelen, Meltem Demir, Nergiz Pekuysal, Neslihan Dilek Taşdemir, Pınar Hotiç, Seda Kaşıbeyaz, Sema Basa, Serin Fidan, Dilruba Çelepçi, Şebnem Çapa, Ülkem Güçsal gibi iş, cemiyet ve sanat hayatının pek çok ünlü isminin katıldığı organizasyonda konuklar sağlıklı yaş alma ile ilgili bütün sorularına yanıt buldular.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Berrin Zorlu Burcu Ziyal Feryal GülmanMeltem DemirNergis PekuysalNeslihan Dilek Taşdemir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.