Artopol Sanat Galerisi, 42 Maslak’ta açıldı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçkin sanat eserlerinin sergilendiği Artopol Sanat Galerisi, 42 Maslak’ta gerçekleştirilen özel bir davetle kapılarını açtı.

42 Maslak Shopping Mall, Pınar Türker Uygun’un yirmi yılı aşkın deneyimleri üzerine kurduğu, kurumsal sanat platformu Artopol Sanat Eserleri Tic. A.Ş.’yi bünyesine kattı. Farklı ve yepyeni bir oluşum olan Artopol, Emin Hitay, Cem-Hülya Kalyoncu, Ömer-Begüm Ballı, Mehmet Ali–Jülide Berkman gibi iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı bir davetle kapılarını açtı. Bu özel gecede misafirler, “Union by Artopol” ve “Yiğit Yazıcı Workshop” grup sergilerini de deneyimlediler. Artopol Sanat Galerisi, Nilay Özenbay, Nihan Yardımcı Çetinkaya ve Burcu Bulak’ın son dönem eserlerine yer veriyor. Bünyesinde her bütçeye ve her zevke uygun eserler yer alıyor. Türkiye ve uluslararası sanat piyasasında kabul görmüş seçkin sanat eserleri, farklı tekniklerle yapılmış tablolar, edisyonlu sınırlı baskılar, heykeller ve dijital sanat eserlerinden oluşuyor.

Güler Yiğit,Yılmaz Uslu Julide-Mehmet Ali Berkman Nilay Yardımcı Çetinkaya,Nilay Özenbay, Burcu Bulak Ömer-Begüm Ballı Pınar-Vedat Türker Cem-Hülya Kalyoncu Emin Hitay Zeynep Germen Nefise Karatay-Yusuf Day Genel 3 Genel Genel 2 Genel 1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.