Aslı Şen bakım sırlarını davette açıkladı…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aslı Şen, kurucusu olduğu saç bakım ürünleri markasının tanıtımı için Bodrum’da ünlü isimlerin katıldığı özel bir davet düzenledi.

 

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Aslı Şen, kişisel bakım dünyasına yeni bir soluk getiren markası Ashley Joy için Brandroom Palmarina Bodrum’da şık bir tanıtım daveti gerçekleştirdi. Markanın kurucusu Aslı Şen’in ev sahipliğinde düzenlenen davete iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin simaları yoğun ilgi gösterdi. Davetliler, Aslı Şen’in sunumuyla marka ve yaz bakımı hakkında geniş bir bilgiye sahip oldular. Kozmetik markalarına Ashley Joy markasını da dahil eden Brandroom Palmarina’da misafirler bitkisel yağların karışımından oluşan ürünleri deneyerek keyifli bir gün geçirdiler. Şirin Yalçın, Berna Çebi, Tunay Ayaydın, İpek Ayaydın Abdik, Hediye Güral Gür gibi isimlerin katıldığı davette hanımlar güzellik sırları üzerine de sohbet ettiler.

 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

asli-sen-demet-sabanci-cetindogan asli-sen aysel-akcayberil-akcaydemet-sabanci-cetindoganferyal-gulmangulseven-yilmazmelda-aksunil-uygunerpetek-erture-seda-kasibeyazrevna-demiroren-asli-sen-melda-kosifsirin-yalcin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.