Bakan Albayrak ATO’yu ziyaret etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO Yönetim Kurulu Üyeleri ve ATO Özel İhtisas Komisyonu temsilcileri ile ATO Duatepe Salonu’nda gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldi.

Albayrak,  “Ekonomi politikalarımız çerçevesinde iş dünyamızın görüşlerini almaya, karar alma süreçlerinde onların da payının olmasına önem veriyoruz.” ifadesini kullandı.

Ekonomi politikaları çerçevesinde iş dünyasının görüşlerini almaya, karar alma süreçlerinde onların da payının olmasına önem verdiklerinin altını çizen Albayrak, “Üretim ve ihracat odaklı ekonomi politikalarımız çerçevesinde tüm süreçlerde sanayicimizi öncelemeyi ve desteklemeyi sürdüreceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Ekonomiye ilişkin değerlendirmelerde bulunan ATO Başkanı Baran’ın konuşmasının ardından söz alan ATO üyeleri görüş ve önerilerini dile getirdi.

ATO Duatepe Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, ATO Meclis Başkanı Mustafa Deryal, ATO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Halil İbrahim Yılmaz ve Temel Aktay, ATO Yönetim Kurulu Üyeleri Halil İlik, Süleyman Ekinci, Nihat Uysallı, Nuh Acar, Mehmet Fatih Çetinkaya ile ATO Özel İhtisas Komisyonu temsilcileri katıldı.

EBYBqjCWsAEQL0w EBYBqjHWsAEGLtM

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.