Bodrum’da muhteşem lansman

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aksoy Holding’in yeni konut projesinin tanıtımı, önceki akşam Bodrum Tilkicik Koyu’nda düzenlenen muhteşem lansman davetiyle yapıldı.

 

Aksoy Holding’in Bodrum Tilkicik Koyu’ndaki konut projesi Epique Island, önceki akşam düzenlenen davetle cemiyet ve iş dünyasına tanıtıldı. Üzerinde konut projesinin büyük bir maketinin bulunduğu dubalar, İstanbul’dan Bodrum’a yüzdürülerek getirildi.

 

Magi Beach’in iskelesinde karşılanan konuklar, kendilerini bekleyen özel teknelerle adaya götürüldü. Adada Aksoy Ailesi’nin karşıladığı 500 seçkin konuk, Tilkicik Koyu’nun eşsiz manzarasının tadını çıkardı. Tüm konukların gelmesiyle birlikte gecenin açılış konuşması için sahneye Aksoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aksoy çağırıldı.

 

Erdal Aksoy,  barkovizyon eşliğinde davetlilere proje hakkında detaylı bilgiler verdi. Konuşma sonrası adada yapılan muhteşem ışık gösterisiyle davet daha da renklendi.

 

Işık gösterisinin hemen ardından ise Pink Martini, Burhan Öcal ve DJ Doğuş Çobakçor’un müzikleri ile davetliler eğlenceli anlar yaşadı.

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Aylin Saruhan Ayşegül Dinçkök Banu TarakçıoğluBatu-Gözde AksoyBelkıs AksoyEtel BalerEvren KayarAli-Melek ManisalıAylin-Zeki KoenBanu - Erdal AksoyBillur-Mehmet MermerPolat-Kemal Gülman

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.