Boğaz’da lezzetli davet

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gastronominin öncülerinden Caviar House & Prunier’nin Türkiye’ye gelişi Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen çok özel bir davet ile kutlandı.

 

Esma Sultan’ın görkemli Boğaz manzarası eşliğindeki davette bir araya gelen seçkin konuklar, Caviar House & Prunier’in denizden gelen lezzetlerini tadarken, bir yandan da Flapper Swing’in canlı performansının ve DJ Murat Tokuz’un müziğinin keyfini çıkardılar. Dinesty Grup Başkanları’ndan Metin Şen ve Nedim Keçeli, Caviar House & Prunier Genel Müdürü Jean Pierre Esmillaire ve Dış ticaret Direktörü Emmanuel Collomb ev sahipliğinde gerçekleşen davete cemiyet ve iş dünyasından Hakan, Arzu Sabancı, Eda – Selim Kosif, Ali Şen, Feryal Gülman, Revna Demirören gibi ünlü isimler katıldı. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde açılan Caviar House & Prunier Seafood Bar’dan esinlenerek tasarlanan görkemli bar, girişte  dünyanın en pahalı Caviar’ı olarak bilinen Almas’ın sergilenmesi, gastronomik lezzetlerin en zarif sunumlarla bir araya gelmesi geceye katılan misafirlere büyülü bir deneyim yaşattı. Caviar House & Prunier’nin kusursuz yaşam tarzını gece boyunca deneyimleyen konuklar denizden gelen bu eşsiz lezzetleri Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde açılan Caviar House & Prunier Seafood Bar’da ve bir telefon ya da email ile sipariş vererek evlerinde de tadabilecekler.
 

 

 

Haber’in Fotoğrafları

 

 

Ali Şen  (1) Aslı Şen  (2) Beyza-Murat Aslan  (1)Eda-Selim Kosif  (2)ELİF GÖNLÜM (1)Erhan TarhanHakan-Arzu Sabancı  (3)Işıl Reçber  (1)Metin Şen  (1)Necmettin Burcu Karabacak (9)Nuri-Selin Has  (2)Sema Sipahioğlu  (1)

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.