Eksen Group’un patronları Erol-Varol Kaynar kardeşlerin sahibi olduğu mekan İstanbul eğlence hayatına yeniden bir heyecan getirdi. Eğlence sektörünün duayen ismi Ergun Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede Hande Yener, Berksan, Saba Tümer, modacı Hakan Akkaya, Bige Çalışkan, Binnaz Avcı ve eşi Murat Metin Acar gibi pek çok ünlü isim göze çarptı. Şık ve kendine özgün dekorasyonu, yenilenen zengin menüsü, büyüleyici İstanbul manzarası ve Yunan taverna konseptiyle konuklarına keyifli saatler vadeden mekanda davetliler Kosta&Tuba ikilisinin Rum ve Türkçe müziğini harmanlayan geniş repertuarı eşliğinde gönüllerince eğlendi.
Gecenin ilerleyen saatlerinde Grek müziği eşliğinde tabak kıran Hande Yener, ayrıca sürpriz yaparak Prenslerin Öcü rock grubuyla sahnede etkileyici bir performans sergiledi.
Prenslerin Öcü ile yeni bir proje için buluştuklarını belirten Yener, “Onlar uzun zamandır sahnedeler ama tanışmamız yeni oldu. Sosyal medya sayesinde tanıştık. Ben şarkılarını YouTube’da keşfettim. Rock müzik zaten tekrar geri geliyor. Bu akşam benim davetim üzerine gelip sahneye çöktük. Prenslerin Öcü ile birlikte bana da büyük kan geldi. Rock, rap fark etmez önemli olan müzikte kalite. Hepsi olsun ama iyi olsun” diye konuştu.