Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat evlendi…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun zamandır aşk yaşayan Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat, nikah masasına oturdu. İkili, aile yakınlarının katıldığı bir törenle evlendi.

Oyuncu çift, Cansel Elçin meslektaşı Zeynep Tuğçe Bayat ile dünyaevine girdi. Aşklarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden ikili, aile yakınlarının ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir törenle nikah masasına oturdu. Geçtiğimiz yıl basın mensuplarıyla sohbet eden çiftten Bayat’ın elindeki tektaş pırlanta dikkat çekmişti.

Cansel Elçin kimdir?
Cansel Elçin 20 Eylül 1973 Tire, İzmir doğumlu Türk sinema, tiyatro ve televizyon oyuncusudur. 1982 yılından bu yana Paris’te yaşamını sürdürmekte olan Cansel Elçin, ilk ve orta eğitimini Paris’te Lycée Racine’de tamamladıktan sonra, aile işini devam ettirmek üzere ekonomi ve sosyal bilimler okudu.
Bir süre ticaretle uğraşsa da akşam kursları ile başladığı tiyatroya, Fransa’nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent’e yazılarak devam etti. 2010’da da Gönülçelen adlı televizyon dizisi ile karşımıza çıkan oyuncu ayrıca Sertab Erener’in Bir Damla Gözlerimde adlı şarkısının klibinde de oynamıştır. 4 Şubat 2011’de gösterime giren Aşk Tesadüfleri Sever filminde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Oyuncu, 2011’de yayına giren Yalancı Bahar dizisinde başrol oynamıştır. 2012’de ise Kötü Yol dizisiyle yeniden başrol olarak karşımıza çıkmıştır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.